Mimari Medya Mail Program Politikaları

Mimari Medya Mail Program Politikaları, Mimari Medya Mail Hizmetini kullanan herkesin olumlu bir deneyim yaşamasında önemli bir role sahiptir. Bu politikalarda değişiklikler olabileceğinden zaman zaman kontrol etmenizi öneriyoruz.

Spam ve Toplu Posta

Mimari Medya Mail Hizmetini spam veya istenmeyen ticari postalar göndermek amacıyla kullanmayın.

Mimari Medya Mail Hizmetini, CAN-SPAM Yasası’nı veya diğer spam karşıtı yasaları ihlal eden e-postalar göndermek, açık ve üçüncü taraf sunucuları yoluyla yetkisiz e-postalar göndermek veya kişilerin onayı olmadan e-posta adreslerini dağıtmak için kullanmanıza izin verilmez.

Mimari Medya Mail Hizmeti arayüzünü, kullanıcıları yanıltacak veya aldatacak şekilde posta göndermek, silmek veya filtrelemek amacıyla otomatik hale getirmenize izin verilmez.

Sizin “istenmeyen” posta tanımınızla e-posta alıcılarınızın bu konudaki algısının birbirinden farklı olabileceğini lütfen göz önünde bulundurun. Alıcılar geçmişte sizden e-posta almayı istediklerini belirtir şekilde seçim yapmış olsa dahi, çok sayıda alıcıya e-posta gönderirken muhakeme yürütün. Mimari Medya Mail Hizmeti kullanıcıları e-postaları spam olarak işaretlediğinde bu durum, gelecekte göndereceğiniz iletilerin de kötüye kullanım karşıtı sistemlerimiz tarafından spam olarak sınıflandırılması ihtimalini artırır.

 

Kötü amaçlı yazılım

Mimari Medya Mail Hizmetini; virüs, kötü amaçlı yazılım, solucan, yazılım hatası, Truva atı, bozuk dosya veya bunların benzeri zararlı ya da aldatıcı öğeler iletmek için kullanmayın. Ayrıca, Mimari Medya’ya veya üçüncü taraflara ait ağların, sunucuların ya da diğer altyapıların çalışmasına zarar verecek veya bunlara müdahalede bulunacak şekilde içerik dağıtmayın.

Sahtekarlık, Kimlik Avı ve Aldatmaya Yönelik Diğer Uygulamalar

Başka bir kullanıcının hesabına, söz konusu kullanıcının açık izni olmadan erişemezsiniz. Mimari Medya Mail Hizmetini, yanlış beyanlarla başkalarını bilgi paylaşmaları için kandırmak, yanıltmak veya aldatmak amacıyla kullanmayın.

Kullanıcılara, giriş bilgileri, şifreler, finansal bilgiler veya resmi kimlik numaraları gibi verileri almak amacıyla tuzak kurmayın veya Mimari Medya Mail Hizmetini başkalarını aldatma planının bir parçası olarak kullanmayın.

Çocuk Güvenliği

Mimari Medya Mail Hizmetini, içinde çocukların bulunduğu cinsel içeriğin açık tasvirine karşı sıfır tolerans politikasını benimsemiştir. Böyle bir içeriği tespit etmemiz durumunda, söz konusu içeriği ilgili yasa kapsamında Kayıp ve İstismara Uğramış Çocuklar Ulusal Merkezi’ne bildiririz. Ayrıca, bu konuya dahil olan Mimari Medya Mail Hizmeti hesaplarına karşı, hesabın feshinin de dahil olduğu gerekli disiplin tedbirini alabiliriz.

Telif Hakkı

Telif hakkı yasalarına uyun. Diğer tarafların fikri mülkiyet haklarını (patent, ticari marka, ticari sır ve diğer mülkiyet hakları dahil) ihlal etmeyin. Ayrıca, fikri mülkiyet haklarının ihlalini teşvik edecek ya da buna neden olacak hareketlerde bulunmanıza da izin verilmez.

Taciz

Mimari Medya Mail Hizmetini, başkalarını taciz etmek, korkutmak veya tehdit etmek amacıyla kullanmayın. Mimari Medya Mail Hizmeti bu tür amaçlar için kullandığı tespit edilen kişilerin hesabı devre dışı bırakılabilir.

Yasa Dışı Faaliyet

Yasalarca belirlenen sınırlar içerisinde kalın. Mimari Medya Mail Hizmetini yasa dışı faaliyetlerin tanıtımını yapmak, bu tür faaliyetler düzenlemek veya bu tür faaliyetlerde bulunmak amacıyla kullanmayın.

Politikaların Uygulanması

Kötüye kullanımı info@mimarimedya.com adresini kullanarak bildirebilirsiniz. Mimari Medya, bu politikaları ihlal ettiğini belirlediği hesapları devre dışı bırakabilir. Hesabınız devre dışı bırakıldıysa ve bu durumun bir hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen info@mimarimedya.com adresine mail atın.


Mimari Medya