Mimari İllüstrasyonlarda Artık Sınır Yok!

  7 sene önce yazıldı. Yazar:

  Bundan 10 sene önce böyle görselleri ancak yarı başarıyla filmlerde görürdük.Bugün alanında uzmanlaşmış görselleştirme uzmanları parasal kaygılardan uzakta mesleki tatminlerini hayal gücü sınırlarıyla zorluyorlar ve bize de malzeme çıkıyor.

  Bu tarz paylaşımlara karşı artık bir sinir bozucu basit oyuncaklar şeklinde bakıyorum.Ama şunun da farkındayım ki günümüzün modern sanatlarından bahsetmemek kafayı kuma gömmekten de farksız olurdu.

  Çalışmalar aşırı gerçekçi ve büyük emek gerektirici işler olduğundan gerçekten paylaşıma değer şeyler.

  Binanın altını üstüne getirip biraz filtre ve biraz efektle çok farklı işlere imza atmışlar.

  Ancak burada lafı getirmek istediğim şey özellikle Avrupa’daki insanların yaptıkları işleri gerçekten severek hayatlarında yaşattıkları ve maddi kaygıları her zaman ikinci plana atmalarıdır.Biz (genelde) yaptığımız işlerde madde odaklı ve bitirmeye yönelik çalışmalar yapıyoruz.Bu bir gerçek , şimdi kimse kendini kandırmasın ama durum malesef böyle..

  Hobiniz işiniz olsun..İşiniz de hobiniz..

  İşte gerçek başarıyı ancak bu şekilde yaşarsınız diye düşünüyorum.Şimdi boşverin bu lafları ve önce resimleri birer defa daha inceleyin ve aşağıdaki videoyu izleyerek anlatmak istediklerimi beyninizde değerlendirin derim..

  Kategori:
  Sanatsal

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir