Mimari Genel Kültür Sınavı Puanınız Kaç?

  8 sene önce yazıldı. Yazar:

  Bugün nette gezinirken ücretsiz web uygulamalarından birine gözüm takıldı ve mimarlıkla ilgili kullanıma hazır hale getirdim.Uygulama hemen bir kaç tıklamayla online ve ücretsiz quiz hazırlamanıza yardımcı oluyor 🙂

  Fırsatı ganimete çevirmek misali hemen birkaç sorulabilecek soru buldum ve güzel şekilde yanıltıcı cevaplar da buldum 🙂

  Twitter da takipçilerim için paylaşarak benim için küçük , mimarlık için oldukça büyük bir harekette bulundum 🙂

  İlginçtir herkes çok beğendi ve daha paylaşmamın üzerinden 5 dk. geçmeden sınavı çözmek için paylaştığım linki tıklayanların sayısı 50 oldu ..

  Soruların çoğunluğu gündemi takip edenler için basit sayılabilecek nitelikte olmakla beraber , bir kısmı oldukça bilgi gerektiren cinstendi..Sınavı hazırladığım bu uygulamanın güzel yanlarından birisi de sonuçları ve detaylı analiz raporlarını hemen gösterebilmesiydi.Doğal olarak kim kaç puan almış , kim birinci olmuş kim sonuncu olmuş hemen görebiliyorum..

  Mimarlık Genel Kültürünü az da olsa ölçebilen bu testi çözmek için bu adresten hemen bir rumuz belirleyerek giriş yapıp, üye bile olmadan soruları yanıtlayabiliyorsunuz..Kendi puanınızı anında öğrenebiliyorsunuz üstelik !

  Neyse henüz bu sınavı çözmeyenler ve merak edenler için linki vereyim..BURAYA TIKLAYARAK SINAVI SİZDE ÇÖZEBİLİRSİNİZ..Sonuçlarınızı paylaşırsanız memnun olurum 🙂

  Kategori:
  Makale

  tarafından yorumlandı Mimari Genel Kültür Sınavı Puanınız Kaç?

  • yahu 4 defa çözdüm hangi soruyu yanlış yaptığımı unutunca bi türlü ful çekemedim :D..Sorular çok iyi hazırlanmış bu arada..

   zaos 5 Ocak 2013 15:12
  • imm olarak 103 puan aldım.

   İbrahim Türkay 25 Aralık 2013 15:12
  • Tebrikler 🙂

   Murat ERÇELEBİ 25 Aralık 2013 20:22

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir