Mimari blog toplama servisi (archiblog.info)

  8 sene önce yazıldı. Yazar:

  Haber toplama servislerini biliyoruz çoğumuz..Genelli yabancı menşeili oluyorlar ama Türkiye’de de örnekleri var..Örneğin sosyalmedya.com sitesi internet üzerine olan bir örneği olarak hemen karşımıza çıkıyor..

  Haber toplama değil ancak mimarlık haberleri ile ünlü mimarlık bloglarından derlenen yazıları okuyucuları ile paylaşan bir siteden bahsedeceğim..Evet heyecanlandığınızın farkındayım hemen siteye gitmek için..İngilizce olması bir dezavantaj gibi görünse de çat pat anlayabilir şekilde servis edildiğinden pek sıkıntı olmuyor..

  Archiblog.info sitesi günlük online bir dergiymişçesine çok güzel bir makale – blog toplayıcısı..Kesinlikle tavsiye ediyorum..

  Kategori:
  Makale

  tarafından yorumlandı Mimari blog toplama servisi (archiblog.info)

  • nice to be here https://www.mimarimedya.com blogger discovered your website via Google but it was hard to find and I see you could have more visitors because there are not so many comments yet. I have found website which offer to dramatically increase traffic to your blog http://massive-web-traffic.com they claim they managed to get close to 4000 visitors/day using their services you could also get lot more targeted traffic from search engines as you have now. I used their services and got significantly more visitors to my blog. Hope this helps 🙂 They offer most cost effective services to increase website traffic at this website http://massive-web-traffic.com

   purchase backlinks 17 Şubat 2013 18:51

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir