Maket Yaparken Belini Kıran Mimarlık Öğrencisi Okulu Bıraktı! [zayytung haber]

  8 sene önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  Final Jürisine hazırlanan M.Ö. , son geceye kalan maket yapma işi için peligomun da verdiği mayhoşluğun etkisi ile kendini ikiye katlanmış vaziyette yerde buldu!.

  Onu gören arkadaşları hemen temel tasarım hocalarından öğrendikleri ilk yardım bilgileri ile müdahale etti.Öğrencinin final jürisine giremeden böyle bir rahatsızlık yaşaması konusunda açıklama yapan hocaları ise durumunun fena olmadığını bu olayın münferit olaylardan biri olduğunu söylerek diğer mimarlık öğrencilerinin yüreğine su serpti.

  Maketin son güne bırakılmaması gereken önemli bir sunum argümanı olduğunu da açıklayan hocalar, maket yaparken oluşabilecek rahatsızlıklardan dolayı öğrencileri uyararak kendilerini sigortalatmaları gerektiğini de sözlerine ekledi.

  NOT:[zayytung haber] Başlığı altında yayımlanan yazıların hiç bir geçerliliği ve güncelliği olmamakla beraber , günümüz Türkiye’sinde birgün olma / gerçekleşme ihtimali de bulunmaktadır.Mimarimedya blogunun eğlence köşelerinden olup mizah amacı gütmektedir.Lütfen ciddiye almayınız.Ti-ye de :)

  Kategori:
  Makale

  tarafından yorumlandı Maket Yaparken Belini Kıran Mimarlık Öğrencisi Okulu Bıraktı! [zayytung haber]

  • Maket bıçağı kesiğinden acile yatan mimarlık öğrencisi haberini de bekliyoruz 😀 Ama en güzeli de; ” Final Jürisine hazırlanan M.Ö. , son geceye kalan maket yapma işi için peligomun da verdiği mayhoşluğun etkisi ile kendini ikiye katlanmış vaziyette yerde buldu!.” kısmı ya 😀

   yeşim 7 Aralık 2014 17:33

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Mimari Medya