Lumion 5.3 Güncellemesini Duyurdu

  7 sene önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  Mimari görselleştirme trendlerini yakından takip edenler için sevindirici haber geldi.Lumion Version 5.3 duyuruldu.Bu iyileştirmeyle beraber görsel anlamda daha zengin bir alt yapıya kavuşan yazılım V-ray ile rekabetinde daha farklı boyutlara ulaşmış durumda.

  Güncellemeler ve iyileştirmelerin yine program arayüzünü sıkça gördüğümüz bir video ile tanıtan Lumion’un tanıtım çalışma videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

  Lumion Türkiye Dağıtıcısı FGA Mimarlık’ın cümleleri ise şu şekilde oldu;

  Mimari görselleştirmelerin etkili bir biçimde oluşturulması düşünüldüğünde kullanım kolaylığı önemlidir. PureGlass® kullanıcı arayüz teknolojisi Lumion’u kullanımı kolay hale getirir. Kalemle çizmek bile, Lumion ile çekici sunumlar yaratmaktan daha zordur diyebilirsiniz! Lumion 5.3 modeller, nesneler ve malzemeler yönetimi dahil olmak üzere hareketleri daha sezgisel yapan bazı arayüz değişiklikleri barındırır.

  Lumion’un BIM görselleştirmeleri için standart bir çözüm olarak kullanımı arttığından, sürekli yenilik çok önemli. Bu web sayfasında vurgulanan birçok yeni özelliğe ek olarak, Lumion 5.3’te genel Lumion deneyimini geliştirmeyi hedefleyen 50’den fazla genel modifikasyon bulunur.

  Kategori:
  Makale

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir