Lumenrt4 Eli Kulağında !

  11 sene önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  Mimari projelerin hazırlanması kadar artık sunumu da, apayrı bir durum haline geldi.Gelişen modern yazılımlar ve üst düzey işlemciler sayesinde süper gerçekçi renderlar alınabilmekte.

  Yazılım firmaları henüz bir önceki program daha eskimeden bir yenisini daha geliştirmek üzerine bina olmaya başladı.

  E-on yazılım firmasının geliştirmiş olduğu LUMENRT programı ile hiçbir render settings değişkeni üzerinde oynamadan süper sonuçlar alınabildiğini bu yazımda belirtmiştim bilmeyenler için..

  Söz konusu yazılım firmasının yeni çıkaracağı , serinin 4. versiyonu için harika özellikler eklenmiş.Özellikle modellemenin yerleştirileceği sahnelerin artırılması , ışık ayarlarının daha gerçekçi uyarlanması ve botanik öğelerin güçlendirilmesi ile işlemcileri biraz daha yoracak olmasının yanı sıra artık sunumlarınız daha canlı bir görünüme kavuşacak gibi görünüyor.

  Üstelik Lumenrt4 ile gelen yenilikler bunlarla da sınırlı değil gibi görünüyor..Oyun geliştiricileri ve gerçek zamanlı animasyonlar ile film yapımcıları için de yeni persfektifler getirecek..

  Bitkilerin hareketlerinden tutun , temel elemanların oluşturulmasına kadar daha bir çok alanda render konusunda yenilikler getireceğine inanılan Lumenrt4 Fransızca ve Almanca dil seçenekleri ile de kullanıcı yelpazesini genişletmekte.

  Henüz Türkçe versiyonu bulunmayan bu kolay , kullanışlı ama harika sonuçlar elde edilebilen render programı ile inanılmaz çalışmalara imza atabilirsiniz.

  Format olarak Lumion3D yazılımı ile çok benzer bir mantıkta işliyor çalışması.

  Hangisi daha gerçekçi diye sorarsanız bu tartışma topuna girmeyeceğim ama Dünya’nın en kolay , hızlı ve başarılı sonuçlar elde edebilen render – animasyon programı Lumenrt’dir derim..

  Programı halen tanımayanlar için neler yapılabileceği hakkında fikir vermesi bakımından aşağıdaki kısa videoyu izleyebilirsiniz.

  Kategori:
  Makale

  tarafından yorumlandı Lumenrt4 Eli Kulağında !

  • evet.kesinlikle tavsiye ediyorum..hem kolay hem ucuz hemde süper sonuçlar elde edilebiliyor dediğin gibi

   Murat ERÇELEBİ 2 Mart 2013 11:51

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya