Londra’da Bir Fransız Restoranı Tasarımı : Bandol

  8 yıl önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  Kinnersley Kent Design mimarlık firmasının Londra’da tasarladığı Fransız restoranı Bandol.

  Konforlu ve modern mobilyalar malzemelerin çeşitliliği ile yapıldı, bakır, meşe, çelik, beton, tuğla ve füme cam. Restoran Bandol 200 metrekare ve 2 katlıdır. İkinci kat bir bar alanı, yemek odası ve mutfaktan oluşuyor ve ilk tuvalet işyerinin sahiplerine ait ve evin bir canlı parçası üzerinde yer almaktadır.

  Doğal ışık çatıdaki pencereler ile yoğunluğu arttırılmıştır. İç yüzeyde zeytin ağacı ile yumuşak rahat bir atmosfer oluşturulmuş. Güney iklim hissi oluşturmak için mimarlar restoranın girişinde bar ve yan masalarda cilalı bakır kaplamalar kullanmış olup düz dekora sahip pürüzsüz metal yüzeylerin kombinasyonu doku çeşitliliğine katkıda bulunarak bar alanı ahşap ve hasır sandalyeler ile bastırılmış aydınlatma ve meşe bir zemin sayesinde iyi bir etkileşime girmiş.

  Londra’da Bir Fransız Restoranı Tasarımı : Bandol

  Kategori:
  Tasarımlar

  tarafından yorumlandı Londra’da Bir Fransız Restoranı Tasarımı : Bandol

  • Bu restoranda dikkatimi çeken nokta 5. Resimde gördüğüm kadarıyla masa aradı kısa kalmış yani mekan güzel hatta l koltuk gibi u koltuk kullanılıp bir tane de sandalye eklemişler hatta özellikle ayna kullanmayıp fakat parlak bir dikdörtgen koyup duvara ışık saçması fikride hoş duruyor

   Furkan 13 Ağustos 2017 23:58

  Cevap yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya