Legrand BTicino Livinglight Serisi

  8 yıl önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  İtalyan BTicino, konut, ev otomasyonu ve interkom sistemlerinde yenilikçi, elektrik altyapı ve tesisatlarında dünya lideri bir markadır.
  BTicino 1989 yılından itibaren Legrand Grup’a bağlı olarak faaliyet göstermektedir.

  Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 35 binden fazla çalışanı ve 200 binin üzerinde farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kablo taşıma sistemlerinden, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama, hemşire çağrı sistemleri ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

  İtalyan BTicino, krom bronz, civa gibi renk alernatiflerine sahip Living Light serisi ile İtalyan tasarımını üstün teknolojiyle birleştiriyor.

  bticino-living-light-serisi

  Bticino deneyimi
  Yılların deneyimi, araştırma ve yeni teknolojilerin keşfi… Livinglight tüm bu bileşenlerin sonucunda oluşan tamamen yepyeni bir çizgi..

  3 farklı çerçeve tasarımı:
  Eliptik çerçeveler; zaman içinde yenilenen özel bir tasarım
  Dikdörtgen çerçeveler; temel ve rafine bir tasarım
  Livinglight AIR; 4mm’den daha ince kalınlığı ile çarpıcı bir tasarım

  Livinglight yenilikleri şaşırtmaya devam ediyor; tasarım ve mekanizma yeniliklerinin yanında mekanizmaların iç kısımlarında da teknolojik yenilikler sunuyor.

  Kategori:
  Aydınlatma

  Cevap yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya