Kategorize Edilmiş 2D Tefriş Kütüphanesi

  6 sene önce yazıldı. Yazar:

  Mimari 2D Tefriş Kütüphanesi Hakkında

  Birçoğunu ücretsiz olarak tüm mimarimedya takipçileri ile paylaştığımız 2D kütüphane’yi gelen yoğun istek üzerine biraz daha düzenleyerek oldukça cüzzi bir ücret karşılığında sizlerle paylaşmaya karar verdik.

  Tasarımlarınızda ve çizimlerinizde ileri ifade tekniklerini kullanarak daha başarılı sunumlar elde etmenizi sağlayacak olan bu kütüphaneyi dwg formatındaki tüm çizimleriniz içerisinde rahatlıkla kullanabileceksiniz.Bazı web sitelerinde üyelik , puan sistemi vs. Ile günler boyu sıra beklemeniz gerekiyorken , mimarimedya ayrıcalığıyla artık bu son buluyor.

  İçindekiler

  Yalnızca 10tl’ ye elde edebileceğiniz bu tefriş kütüphanesi ile sahip olacaklarınızdan bazılarını listeleyelim..(NOT:NEYİ SATIN ALACAĞINI GÖRMEK İSTEYENLER İÇİN PDF FORMATINDA ÖN İZLEME DOSYALARINA AŞAĞIDAKİ LİNKLERE TIKLAYARAK BAKABİLİRSİNİZ.MİMARİMEDYA ÜZERİNDE İNDİRMELER KATEGORİMİZDE ZATEN BİRÇOĞUNU ÜCRETSİZ OLARAK SUNMUŞTUK.ANCAK SON ZAMANLARDA BAZI LİNKLERİN ÇALIŞMADIĞI TARZDA YORUMLAR ALMAYA BAŞLADIK.VE HEPSİNİ DERLEYİN KAÇ LİRAYSA VERELİM DİYENLER İÇİN SADECE 10 TL’YE SAHİP OLABİLECEĞİNİZ BU TEFRİŞ KÜTÜPHANELERİ İÇİN BİZE GÜVENEBİLİRSİNİZ.)

  1. Ağaçlar
  2. Araçlar
  3. Duvar desenleri
  4. Hastane tefrişleri
  5. İnsan Ve Hayvan
  6. Islak Hacim Tefrişleri
  7. Kapı & Pencere
  8. Kitaplık ve Elbise Dolabı
  9. Korkuluklar ve taramalar
  10. Masa Ve Sandalyeler
  11. Oturma Odası
  12. Spor Salonu Tefriş
  13. Yatak Odası

  Yapılan kategorizasyon ile dev tefriş kütüphanelerindeki tefriş arama sıkıntısı ve dolayısı ile vakit kaybı artık bu set ile son bulacak.

  Bu tefriş kütüphanesi seti ile elinizde muhtemelen dağınık halde bulunan tüm tefriş kütüphaneleri gönül rahatlığıyla silebilirsiniz.

  Kütüphanelerin içeriğiyle ilgili ekran görüntüleri yine aşağıda yer almaktadır.Yaklaşık 3 yıldır yayın hayatına devam eden mimarimedya sitesi daha önce pek çok kampanya düzenlemiş olup binlerce mimar ve mimar adayına katkılarda bulunmuştur.

  Nasıl Sahip Olabilirim? Diyorsanız..

  10 tl değerindeki bu tefriş kütüphanesine Mimarimedya.com iletişim formu veya mimarimedyabilgi@gmail.com üzerinden bizimle irtibata geçerek ulaşabilirsiniz.İletişime geçmenize mukabil gerekli işlemler yapıldıktan sonra en geç 1 saat içerisinde tefriş kütüphanesi seti elinizde.. 

  Kategori:
  Makale

  tarafından yorumlandı Kategorize Edilmiş 2D Tefriş Kütüphanesi

  • Harika bisey..Evet dediginiz gibi pek cogu yine mimarimedya da ucretsiz sunulmustu ama boyle derli toplu halde olmasi daha guzel.Araclar ve oturma odasi tefrislerine bayildim..Hemen aliyorummmmmm..

   erdem 7 Mart 2015 20:27
  • Nasıl alabiliriz?.çok harika

   serhat 9 Mart 2015 18:04
  • Tesekkurler..boyle duzenli ve faydali bir icerigin tum mimarlarda bulunmasi gerekiyor..

   ekrem 3 Nisan 2015 23:59

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir