Karaca Yemek Takımları

4 sene önce yazıldı. Yazar:

Yemekler kadar yemek yediğimiz ortam, masadaki objeler, kullanılan yemek takımları, kaşık çatalların, aksesuarların birbiriyle uyumu da oldukça önemlidir.

Masaya şöyle bir bakıldığı zaman zarafet, güzellik, uyum ve kalite yansımalıdır. Karaca’nın yemek takımlarında da aranılan bu uyum ve bütünlük bir arada bulunmaktadır. Desenleri göz yorucu ve karışık olmayacak şekilde tasarlanmış adeta bir saray mutfağından esintiler taşıyor ürünleri.
Şık duruşu, kalitesi, parçaların birbiri ile uyumu her göze zevke uyan seçeneklerin oluşu markanın müşterileri için en büyük ayrıcalığı diyebilirim. Çocuklar için düşünülen parçalarının olması, onlar için ayrı bir özenildiği düşüncesini yansıtıyor bizlere. Masada gerek ortadaki servis tabakları, kaseler, ana yemek parçaları adeta güzel bir senkronize eşliğinde hazırlanmış. Her an kendinizi özel bir davette yemek yiyormuş gibi bir havada bulabilirsiniz.

Misafirlerinize karşı sunumların şıklığını abartacak ve çok daha özenli bir masa hazırlayabileceksiniz. Hep şıklık güzellik konuştuk kalite nerede peki derseniz de size şöyle izah ederim; eğer kalite olmazsa şık ve zarif bir görüntü zaten ortaya çıkmayacaktır. Siz elinize aldığınız zaman dokusundan yapısından kalitesini anlayacak ve evinizde yoksa hemen edinmek isteyeceksiniz. Toplumda bilinen yanlış bir algı var kaliteli ürün ağır olur öyle elde yokmuş gibi durmaz diye. Buna kesinlikle katılmıyorum. İnce, zarif ama bir o kadar da sıcağa ve soğuğa dayanıklılığıyla da bayanların kalbinde taht kurmaya devam edecek bir marka.

Kategori:
Dekorasyon · Mutfak

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mimari Medya