İstikbal Yemek Odası Takımları

4 sene önce yazıldı. Yazar:

Merhabalar. Özellikle yeni evlenen çiftler veya yemek odalarından çok sıkılan evli çiftleri göz önüne alarak İstikbal’den en güzel, konforlu, sade ve şık yemek odası takımlarını anlatacağım.

İlk olarak anlatacağım ‘’İstikbal Lima Yemek Odası Takımı’’dır. Bu takım daha çok beyaz-gri renklerin daha baskın olduğu odalarda şık duracaktır. Tabii diğer çeşitli renklerine göre de değişebilir. Renk ve yapı malzemesiyle oldukça hoş bir görüntüye sahiptir. Masada kitabeli masa özelliği vardır. Bu sayede de masa kapalıyken 6 kişilik, açıkken 8 kişiliktir. Yemek odanızda ailenizle, dostlarınızla, akrabalarınızla güzel bir akşam yemeği yiyebilirsiniz. Plazma TV ünitesi, Compact TV ünitesi, kitaplık, plazma üst dolap ve kısa raf üniteler karşınıza sunulmaktadır. Fiyatı bütçenize oldukça uygundur.

En şık olan diğer bir takım ise ‘’İstikbal Karat Yemek Odası Takımı’’dır. Sade ve şık bir görüntüye sahiptir. Modern olan tasarımı, fildişi rengi, dekotratif uygulamaları ve avangart tarzı ile evinizin içinde adeta yeni bir ev gibi olacaktır. Sabit ve jitabeli olmak üzere iki farklı alternatifi olup kitabeli masa özelliği bulunan normal halinde 6 kişi, açıldığında ise 8 kişilik olan konforlu bir takımdır. Takımda Plazma TV ünitesi ve Compact TV ünitesi bulunmaktadır. TV ünitesinde yüksek ayak kullanılmasıyla birlikte temizlik için rahatlık sağlanmıştır. Ayrıca kanserojen madde içermez ve insan sağlığına dosttur. Bu yazıyla bir kaçınıza fikir vermiş umuduyla, iyi günler dilerim.

Kategori:
Dekorasyon · Mutfak

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mimari Medya