İstikbal Mobilya Koltuk Takımı Modelleri

3 sene önce yazıldı. Yazar:

Yeni evlenecek çiftler ve koltuk takımını yenileyecekler için üstüne de daha öncede İstikbal’de satış danışmanlığı tecrübem bulunduğundan sizlere İstikbal’in Koltuk Takımlarından rahatça bahsedebilirim. Bana güvenebilirsiniz.

Bildiğiniz üzere birçok mobilya firmaları var fakat İstikbal’in Koltuk Takımlarında daha çok tercihler ve seçeneğiniz modeller bulunuyor. Tabi bunun da sizler için bir dezavantajı var ki hangi modeli tercih edeceğinizi şaşırabilirsiniz. Benim önerim burada ilk başta Klasik Model mi? Spor Model mi? tercih ediyorsunuz bunun kararını vermek. Koltuk takımlarında birçok üründe renk kartelesi var. Tercih ettiğiniz Koltuk Takımını bu kartelede ki renklere göre seçebilirsiniz. Teşir olarak renk tercihleri daha çok açık bej renkler kullanılmış. Söylemek isterim ki renk tonunuz bej renk tonunda olursa daha iyi olacaktır. Çünkü bej renk de ki koltuk takımı salonunuzu daha geniş ve ferah gösterecektir.

Bayanların birçoğunun sıkıntısı salonda temizlik yaparken koltuk takımının ayaksız olması, İstikbal’de birçok üründe bu dikkate alınmış olacak ki ayaklı çok şık lüx modelli koltuk takımları var. Ayrıca dikkat çeken bir diğer özellik ise takımların silinebilir kumaş olması. Ayrıca yatıya gelen misafirler içinde yataklı koltuk takımları
çok cazip.

İstikbal’in ayrıca kendi sitesinden de görsel modellere bakabilirsiniz. Ona göre de beğendiğiniz kafanıza uygun olan modelleri bulunduğunuz şehirdeki İstikbal mağazalarına uğrayarak hangi koltuk takımın tercih edeceğinizin kararınızı verebilirsiniz. Site ye ben göz gezdirdiğim de 23 farklı model 6 farklı koltuk takımının yeni olduğunu görüyorum. Ayrıca müjde mi vermek isterim indirimli kampanyada olan koltuk takımları da mevcut.

Kategori:
Dekorasyon

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mimari Medya