İlginizi Çekecek Bir Dekorasyon Sitesi

  4 yıl önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  Türkiye’de dekorasyon konusunda yayın yapan birçok site bulunmaktadır. Yazımızda; kendisini ‘’Türkiye’nin En İyi Dekorasyon Sitesi’’ sloganı ile tanımlayan dekorekrani.com sitesini inceleyeceğiz. 

  Dekor Ekranı Tasarım İzlenimleri

  Anasayfa tasarımı itibariyle bordo ve siyah renklerin hakim olduğunu, logosu ve site ana rengi ile güzel bir izlenim verdiğini, logo maskotu olan ekran şeklindeki ikonun sevimli olduğunu söyleyebiliriz.

  Dekor Ekranı Yayın Kategorileri

  Ana kategorileri; ev, bahçe ve iş yeri dekorasyonu olan sitede, mobilya modelleri, ev tekstili, kendin yap, dekorasyon aksesuarları, ev turu ve soru cevap kategorilerinde de iç ve dış mekan dekorasyonları hakkında her zevke göre fikirler paylaşılmaktadır.

  Dekorasyon fikirleri yazılarını incelediğimizde; eviniz, iş yeriniz ve bahçeniz için dekorasyon yol haritanızı dekorekrani.com’da bulabilirsiniz.

  Ev Dekorasyonu Hakkında Her Şey

  Ev dekorasyonu kategorisinde; mobilya renk uyumu, aydınlatma önerileri, duvar kağıdı kullanımı, halı ve perde seçimine dair ve daha birçok konuda özgün tavsiyeler ve ilginizi çekecek tasarımlara ulaşabilirsiniz.

  Evinizin dekorasyonunu değiştirmeden önce mutlaka dekorekrani.com’da bulunan ev dekorasyonu fikirlerine göz atmanızı öneririz. 

  İş Yeri Dekorasyonunuz Göz Kamaştıracak

  İş yerinizde çalışanların çalışma motivasyonunu yükseltecek ve müşterilerinizin gözünde profesyonel ve düzenli olduğunuz izlenimi sağlayacak şekilde dekorasyon yapılması oldukça önemlidir. 

  Dekorekrani.com’da iş yeri dekorasyonu yapmak isteyenler içinde ilham verecek örnekler ve öneriler bulunuyor. 

  Bulacağınız fikirler doğrultusunda; hem iş veriminizi arttıracak hem de profesyonel ve düzenli olduğunuz izlenimi sunacak dekorasyonlara sahip olabilirsiniz.

  Soru & Cevap Kategorisi

  Dekor Ekranı yayına aldığı soru&cevap kategorisi ile ziyaretçilerinden gelen dekorasyon konusundaki her soruya cevap vererek yardımcı oluyor. 

  Soru&Cevap bölümünden gelen soruların cevapları site içerisinde özel bir sayfa halinde yayınlanarak paylaşılıyor. Bu sayede aynı konuda fikir almak isteyenler içinde kaynak oluyor. 

  Sadece bir eposta göndererek aklınıza takılan dekorasyon soruları için https://dekorekrani.com/soru-cevap/  sayfasından tavsiyeler alabilirsiniz.

  Farklı Ülkelerden Ev Turları

  Sitede yer verilen ev turu kategorisi içerisinde farklı ülkelerdeki ev dekorasyonlarını inceleyebilirsiniz.

  Dekorekrani.com bu kategoriyi; ‘’Ev turu yazı serimizde; farklı ülkelerden ev fotoğraflarıyla sizlere fikir verecek yeni dekorasyon fikirlerini buluşturmak istiyoruz.’’ Şeklinde açıklıyor.

  Bu sayede ziyaretçilerine farklı tarzlarda ev dekorasyonları hakkında bilgi vermeyi amaçlayan site, hikayeleştirilmiş anlatım tarzıyla da alışık olduğumuz ev turlarının dışına çıkıyor.

   Kendisini; ‘’Türkiye’nin En İyi Dekorasyon Sitesi’’ sloganı ile tanımlayan dekorekrani.com’un ziyaret edilip, takip edilmeye değer dekorasyon siteleri arasında olduğunu söyleyebiliriz.

  Kategori:
  Dekorasyon

  Cevap yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya