İki Design Mimarlık Ödüle Doymuyor

  7 sene önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  İki design group yönetici ortağı Murat Kader, altına imza attıkları ve başarı getiren 6 projeye ait 7 ödülü ulusal, 2 ödülü de uluslararası kategoride alarak ödül sayısını 41’e çıkardı. 70 uzmandan oluşan jürinin projeleri titiz ve keskin kriterlere dayanarak incelemesi sonrası, Türk şirketin toplamda dokuz ödül alan projeleri şöyle sıralandı: Bursa Kültür Park Tiyatrosu, Vadistanbul Bulvar, borsa İstanbul, Kıbrıs Hotel, Piyalepaşa İstanbul, Maslak Rezidans Kuleleri.

  ‘iki design’ farkıyla
  Yapılan değerlendirmeler sonucu seçilen projelerin mimarları, yatırımcılar, mimarlar ve sektör profesyonellerinin katılımıyla düzenlenen törende ödüllerini alıyor.
  Diğer başarılı projelerin içerisinden sıyrılarak 7 kategoride ödüllendirilen iki design group mimari tasarımları uluslararası arenada büyük ilgi çekti, Avrupa’nın en iyisi ilan edilen Vadistanbul Bulvar ve Maslak Rezidans Kuleleri ile Aralık ayında dünyanın en iyilerinin açıklanacağı International Property Awards’ta da boy gösterecek.
  Genç mimarlar…
  International Property Awards Başkanı Stuart Shiled, “Avrupa’daki mimarlar bir kez daha muhteşem tasarımlar ortaya koydular” dedi.
  Murat Kader ise “Bu başarı bir mimar için elbette mutluluk verici; fakat beni asıl gururlandıran iki design group olarak genç mimarlarımıza örnek olacak başarılar yakalayarak, mimari platforma adımızı yazdırmış olmamız” diye konuştu.
  Kategori:
  Haber

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Mimari Medya