Houzz Mimarlık Dünyasını Ziyaret Etmelisiniz!

  8 sene önce yazıldı. Yazar:

  Evet bu güzel pazar akşamını sizlere bir mimarlık sitesi önerisi ile sonlandırmayı planlıyorum..Mimarlık görsel sanatlar içerisinde esinlenmeye en ihtiyaç duyulan mesleklerden bir tanesidir.Çünkü bir yerde gördüğümüz tasarımı illa bire bir aynen kullanmak yerine tasarım felsefesi ve gidişat yolunu kullanmak her zaman dikkat çekici tasarımlar ortaya çıkarmamızı sağlayabilecektir.

  Esinlenmek bazılarının dediği gibi o kadar da kötü bir şey değildir.Esinlenmek yeni bir şeyler ortaya çıkarmadan önce ufak tefek fikir edinmek ve fizibilite etmek terimlerinin tamamlayıcısıdır.

  İşte houzz ile bu muhteşem fırsatı yakalayabileceksiniz..Gerçekten yerli ve yabancı binlerce tasarım örneğini bir tık kadar yakınınıza getiren bu hazineyi mutlaka boş bir vaktinizde ziyaret etmenizi tavsiye ediyorum.O kadar çeşitli ve nitelikli bir mimarlık sitesi ki bir takılmaya başladınız mı bir daha bırakamıyorsunuz.Cephe tasarımları , iç dekorasyon örnekleri , mobilyalar , grafik tasarım harikaları vs. vs. herşey bu sitede..

  İçeriğinin sürekli güncellendiğini hatırlatır , keyifli dakikalar dilerim..

  Ayrıca ; Mimarlar için 36 web sitesi başlıklı bu yazıyı da okuyabilirsiniz..

  Kategori:
  Makale

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir