Hong Kong’da bir galeri-restoran : Duddell’s

  8 yıl önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  Ünlü ingiliz tasarımcı İlse Crawford tarafından tasarlanan Duddells, 10.000 metrekarelik geniş bir alana ve 2000 metrekarelik açık alana sahip tropikal ormanları aratmayan bir bahçede konuşlandırılmış. Duddells’de ortak kullanım alanlarının yanı sıra 15 – 20 kişilik grupları ağırlayan üç adet özel yemek odası, görkemli bir teras ve kütüphane bulunuyor.

  ilse Crawford’un, orta yüzyıla ait mobilyalarla geleneksel etkin detayları birlikte kullanması göze çarpıyor.

  Duddell’s restoran’ın bir çok yerinde 13 Hong Kong sanatçısının eserleri sergileniyor. Duddells’in kurucularından Wong: “Bu tam da şehrin ihtiyacı olan bir mekan. Amacımız sayılı kişiye hitap eden özel bir kulüp yapmak değil, sanat hakkında tartışmak ve bir şeyler öğrenmek isteyen herkesin katılabileceği bir alan tasarlamaktı” diyor.

  Hong Kong’da bir galeri-restoran : Duddell’s

  hong-kong-da-bir-galeri-restoran-duddell-s-007hong-kong-da-bir-galeri-restoran-duddell-s-005hong-kong-da-bir-galeri-restoran-duddell-s-003hong-kong-da-bir-galeri-restoran-duddell-s-008hong-kong-da-bir-galeri-restoran-duddell-s-006 hong-kong-da-bir-galeri-restoran-duddell-s-004 hong-kong-da-bir-galeri-restoran-duddell-s-002 hong-kong-da-bir-galeri-restoran-duddell-s-001

  Kategori:
  Kısa Kısa

  Cevap yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya