Her Daireye Farklı Tasarım Fikri Sunan Proje

  8 sene önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  İzmir’in Gaziemir ilçesinde girişimci bir inşaat firması oldukça ilgi çekici bir fikre yatırım yaptı.Proje de yer alan dairelerin tamamı birbirinden farklı tasarıma sahip.

  İzmir’in Gaziemir ilçesi Irmak Mahellesi’nde Musa Çiçek İnşaat tarafından projelendirilen ‘232 Flora Gaziemir’, farklı alternatifleri ve sosyal donatı alanlarıyla kente yeni bir yaşam tarzı kazandıracak. 96 dairelik bir planlamayla 7 bin 331 metrekarelik alana inşa edilecek olan proje, villa tipi, çatı katı, 2 farklı tip 3+1 ve 2+1 daire seçenekleriyle farklı kesimlere hitap edecek.

  Bugüne kadar Gaziemir’de yapılmamış olanı yapma mantığıyla hareket ettiklerini belirten Uz, “Müşterisini ve bölgeyi çok iyi tanıyan satış müdürümüz Salih Doğu’nun girişimleriyle dijital ortamda müşterilerimize neler talep ettiklerini sorduk. Yaptığımız çalışmada projeye göre müşteri arama devrinin bittiğini gördük. Biz de müşteriye göre proje yaratmaya karar verdik” dedi. Projede 11 villa, 10 çatı katı, 15 tane büyük tipte 3+1, 39 tane küçük tipte 3+1, 21 tane 2+1 olduğunu söyleyen Uz, “İnşaat sektöründe belirli standartları artık bütün müteahhitler yapıyor. Bu yüzden farklı olmak gerekiyor” diye konuştu.

  Kategori:
  Haber

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya