Hangi Programları Öğrenmeliyim?Nereden Başlamalıyım?

  7 sene önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  Heyecanlı bir arkadaşımızın güzel bir sorusunu paylaşıyoruz..

  Merhabalar

  Ben mimarlık okuyorum ; hazırlık sınıfındayım ancak şimdiden kendimi geliştirmek istiyorum sürekli çizimler projeler üretmek istiyorum ama herhangi bir bilgimde yok. Hangi programları indirmem gerek onuda bilmiyorum. Hiç birşey bilmediğim halde indirmemin sebebi kariyerde tavan noktasına gelmek istiyorum. her zaman 1 adım önde olmak gibi. Bunun için önerileriniz var mıdır ?

  Teşşekürler iyi günler dilerim..

  Merhabalar..

  Henüz hazırlık sınıfındayken bu tarz istekler ve heveslerin aradan çok değil sadece 2 yıl geçmesiyle hüsrana ve muhteşem bir u dönüşüne sahne olduğunu en azından kendimden biliyorum 🙂 .Şaka şaka bu espri tabi.Mimarlık öğrencileri ile ilgili uykusuzluk . masraflı olması , ozalitçiler ile kanka olmaları , jürilerde ağlama sahneleri , okulu bırakan mimarlık öğrencisi gibi fenomenlerden biride senin söylediklerin.
  Acele etme kardeşim..Daha çooook çizimler yapacaksın..Daha çook jürilerden kovulacaksın 🙂 .,daha çoook tasarımlar yapacaksın Rabbim ömür verirse..Şimdi senin yapacağın hayatının en zor 4 yılı için biraz keyif çatmak..Sonrasında bu günlerini arayacaksın..
  Göz korkutmak gibi olmasın da dediklerime gerçekten inanmalısın 🙂 .
  Kariyerde tavan noktasına gelmek için sabırsızlanmamalısın!.Bu ciddi bir uyarıydı.Şimdiden programları indirerek eline bişey geçmez.Mimarlık sabır gerektirir önce bunu bilmelisin.
  Söylediklerine saygı duyuyorum.Hayatında başarılar diliyorum.Youtube’dan ders videolarına bakabilirsin ..
  Kategori:
  Makale

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir