GStarCAD nasıl bir çizim programıdır?

  9 sene önce yazıldı. Yazar:

  Bu programı da kullanmadığımı belirterek sözüme başlayabilirim..Autocad’in 10’da biri fiyatına bilgisayarınıza kurabileceğiniz GStarCad programı sürekli geliştirilmekte olan bir CAD yazılımıdır.Resmi bloglarındaki bilgileri sizlerle paylaşacak olursak , oldukça iddialı yaklaşımları bulunmaktadır..İşte o bilgiler aşağıdaki gibidir..Fiyatı 350 Euro..

  • Düşük maliyetle lisanslanabilir ve güncellenebilir.
  • Kullanım Kolaylığı – GstarCAD’ ın araç çubukları, menüler, komut satırı, çizim alanı ve iletişim pencereleri kullanıcılarına uygun olarak düzenlenmiştir. Arayüz %99 Autocad benzeridir.
  • Güçlü Özellikler – proje tasarım işlemlerinin tümü için gelşimiş ve güçlü fonksiyonlar sunar.
  • 65 ülkede yaklaşık 200.000 üzeri kullanıcı sayısı ve yüksek memnuniyet oranı
  •  Tam destek – SİSTEM24 ayrıcalığı ile hızlı ve güvenilir destek

  Programın 30 günlük deneme sürümünü buradan indirebilirsiniz..Programı kullanan arkadaşlarımız varsa program hakkında yorumlarını yazarlarsa çok memnuniyet duyarım..

  Kategori:
  Makale

  tarafından yorumlandı GStarCAD nasıl bir çizim programıdır?

  • Programı uzun süre kullandım. Denildiği gibi arayüz %99 alıştığımız Autocad (kısayollar da tamamen aynı). Dwg/Dxf zaten programın varsayılan kayıt şekli. Dolayısıyla dosya dönüşümü diye bir şey söz konusu olmadığı için, veri kaybı dosya açamama gibi sıkıntılar da yaşanmıyor. Autocad kullanan herkes programı rahatlıkla kullanabilir. Olumsuz yönleri olarak çok çok yüklü çizimlerde ağırlaşma, bir de Autocad’e göre biraz daha çok hata vermesi.

   Fiyat performans olarak düşünüldüğünde oldukça iyi. Özellikle lisans sorunu yaşamak istemeyen küçük orta ölçekli ofisler için iyi bir çözüm.

   Hamdi Kaya 18 Aralık 2014 23:26
  • GstarCAD programını forumlarda ve internette araştırdıktan bilgisayarıma indirip kurmaya karar verdim 30 günlük deneme sürümünü kullanırken hiçbir sıkıntıyla karşılaşmadım. AutoCAD ile birebir aynı arayüzü kullanması çok büyük bir avantaj. Eski bir AutoCAD kullanıcısı olduğum için alışkanlıklarımı değiştirmeden programı rahatça kullanabildim GstarCAD 2015 kullanıyorum 2016 nın altındaki bütün DWG dosyalarını destekliyor. Fiyat konusunda oldukça uygun ofisime 3 adet lisans almayı düşünüyorum.

   Ahmet YAVUZ 6 Ekim 2015 10:34

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir