Geleceğin Ofisleri: Mobil Ofis!

  5 sene önce yazıldı. Yazar:

  Sizde sadece ofisinizde ya da evinizde değil de farklı yerlerde gezerek çalışma tutkusu içindeyseniz ve seyahati de çok seviyor, bu arada işlerinizin aksamasını istemiyorsanız bu yeni tasarım tam size göre o zaman.

  Bu tasarım ile istediğiniz yerde birkaç gün ya da daha fazla zaman geçirebilirsiniz. Bu elektrikli araç dünyayı ayaklarınızı altına serdiği gibi size muhteşem bir de çalışma ofisi veriyor.

  Bu elektrikli araç Nissan, İngiltere merkezli tasarım atölyesi Studio Hardie ile işbirliği yaparak sıfır emisyonlu olan e-NV200 van aracını, dünyada bir ilk olarak tamamen elektrikli mobil ofisine dönüştürmüş. e-NV200 Workspace elektrikli araç ile hareketli bir ofis olarakn kendi versiyonunu yaratmış oldu.

  Dünyanın ilk tamamen elektrikli bu mobil ofisine dönüştürülebilen sıfır emisyonlu ticari van aracı, seyahat ederken yolda iş yapabilmek için gereken her şeye sahip bulunuyor.

  Araç esnek çalışma ve ortak ofis kullanımındaki popüler trendlerden esinlenilip o şekilde tasarlanmış. Tekerlekler üzerinde olan bu çevre dostu mobil ofis uzaktan çalışmayı sevenler için bulunmaz bir fırsat.

  Aracın içerisinde gizli bir kahve makinesi ve mobil cihazlar için de kablosuz şarj bulunuyor. Ayrıca dokunmatik ekranı olan bir bilgisayar, mini bir buzdolabını da eksik etmemişler. Tüm bunların yanında bluetooth ses sistemi ile WiFi gibi geleneksel çalışma alanlarının tüm konforuna sahip olan mobil ofiste, zor geçen bir iş gününün ardından dinlenmek üzere dışarı doğru açılan bir deck bile düşünülmüş.

  Kategori:
  Kısa Kısa

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir