GAÜ Mimarlık Fakültesi, Uluslararası Mimarlık Yaz Okulu Etkinliği’nde

  9 yıl önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Mimarlık, Tasarım ve Güzel Sanatlar Fakültesi’nin İngiltere Oxford Brookes Üniversitesi, İtalya Frozinone Mimarlar Odası, ARCHITETTI DE ANGELIS, Pakistan Nazeer Hussain Üniversitesi, İtalya Barış Derneği (Assopace Palestina) ve Lübnan Amerikan Üniversitesi  işbirliğinde dördüncü uluslararası mimarlık yaz okulunu düzenliyor.

  Avrupa Parlamentosu Başkan Yardımcılarından Luisa Morgantini ve Supino Belediyesi başkanı ev sahipliğinde gerçekleşecek olan bu etkinlik 14-21 Temmuz tarihlerinde”Olasılıkları Yetiştirmek: Kırsalı Yeniden Kazanmak ve Düşünmek” başlığıyla dördüncü uluslararası yaz okulu “Gezegeni Besleme” sloganıyla organize edilen Milan Expo
  etkinliği ile uyum içeriside yapılacaktır ve geçmiş senelerde farklı olarak gerçekleştirilecek ve inşa edilecek projeleri içermektedir.

  Girne Amerikan Üniversitesi Mimarlık, Tasarım ve Güzel Sanatlar Fakültesi’nden yapılan açıklamaya göre, dördüncü mimarlık yaz okuluna GAÜ’den Doç. Dr. Hossein Sadri, Doç. Dr. Senem Zeybekoğlu Sadri ve sanatçı Toya Akpınar yürütücü olarak katılacaklar. Ayrıca, Mimarlık Yaz Okulu hakkında detaylı bilgi için http://architecturesummerschool.yolasite.com adresinden bilgi alınabileceği belirtierek 00903926502000 – 1365 telefon  numarasından veya hosseinsadri@gau.edu.tr email adresine yazarak daha detaylı bilgi alınabileceği bildirildi.

  Kategori:
  Haber

  Cevap yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya