Expo’da Batı Akdeniz Mimarlık Ödülleri Sergisi

  8 yıl önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  EXPO 2016 içerisinde yer alan ATSO Kurumsal Bahçesi’nde Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO), etkinliklerini sürdürmeye devam ediyor..

  Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nın Kaleiçi Evi projesi ve Antalya Kültür Sanat projesi ile geçtiğimiz sene ödül almış olduğu 13. Batı Akdeniz Mimarlık Ödülleri sergisi ATSO Yönetim Kurulu Üyesi olan Mimar Ömer Dinç ve Antalya Şubesi’ndeki Mimarlar Odası Yönetim Kurulu Üyeleri’nin de katılımı ile açıldı.

  Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi olan Ömer Dinç, Batı Akdeniz Mimarlık Ödülleri sergisini ATSO Kurumsal Bahçesi’nde sergilemekten memnun olduklarını dile getirerek, ATSO olarak mimarlık mesleğine ve kente yapmış oldukları mimari katkılardan ötürü ödüle layık görüldüklerini, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nın kentin mimari çizgisine önemli katlılarda bulunduğunu bu yüzden de Jüri Özel Ödülü’ne layık görüldüğünü belirtti.

  EXPO içerisinde bulunan Antalya Ticaret ve Sanayi Odası kurumsal bahçesinin de mimari bakımdan çok özel bir eser olduğunu söyleyen Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Dinç, bu mimari çalışmalara bir imza atmak istediklerini ve son yaptıkları Kaleiçi restore çalışmaları ile eski ve yeni binalarında ve bir çok yerde Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nın imzasının bulunduğunu vurguladı.

  Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Dinç, düzenlemiş oldukları Batı Akdeniz Mimarlık Ödülleri sergisine gelen meslektaşlarına teşekkür etti ve EXPO’da ki tüm konukları bu sergiyi görmeleri için davette bulundu.

  Kategori:
  Haber

  Cevap yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya