Evinizin Havasını Zenginleştiren Karo Seramik Modelleri

  4 yıl önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  VitrA’nın tüm detayları ile düşünülerek tasarlanmış karo seramik modelleri, sade dekorasyona sahip mobilyalara dahi olağanüstü zenginlik kazandırır. Zamana meydan okuyan dokuları ve desenleri ile öne çıkan ürünler arasında en doğal ahşap ve mermer dokulardan, geleneksel desenlerden modern desenlere kadar pek çok seçeneği bulabilirsiniz. Birbirinden özel seriler, renk kombinasyonu yapmanızda da yardımcı oluyor. Özellikle banyo duvarlarına hareket kazandırmak için mode serisindeki seramik modellerini inceleyip tarzınıza en uygun renk kombinasyonunu bulabilirsiniz.

  Sofistik Desenlerden 3D Tasarımlara VitrA Karo Seramik

  Yenilikçi ve zamana meydan okuyan tasarımları bir arada bulacağınız karo seramik modelleri arasında farklı dekorasyon anlayışına hitap eden alternatifler bir arada bulunuyor. Yaşam alanlarına hareketlilik kazandırmakla birlikte zevkle döşenen mobilyaları da bir adım öne çıkaran retromix serisi, geometrik desenlerden vazgeçemeyenlerin tercihlerini şekillendiriyor. Döşeme esnasında yaratıcılığınızı konuşturabileceğiniz retromix karo seramik modelleri uygulama açısından da büyük rahatlık sağlıyor. Hayata detay ekleyen modeller birbirinden zengin tasarımları ile farklı beğenilere hitap ediyor. Modern mekânları sofistike karolar kullanarak stil kazandırmak isteyenlere özel tasarlanan ürünler, modelleri kadar kalite bakımından da dikkat çekiyor. Uzun yıllar aynı verimlilikle kullanabileceğiniz granit seramik seçenekler hep yeni görünümlü atmosferler yaratmanızı sağlıyor.

  Mutfağınıza Yapacağınız Dokunuşlar Hayatınızı Değiştirsin!

  Karo seramik modelleri içerisinde bulunan mutfak için özenle tasarlanan desenler hayatınıza konfor katmayı amaçlıyor. Mutfakta sıcak renklere sahip hareketli tasarımlara yer vermek isteyenlerdenseniz CementMix Koleksiyonu size hitap ediyor. Mekâna sakinlik kazandıran sıcak tonları bir arada ve uyum içinde harmanlayan modeller grinin soğuk yapısını büyük bir ustalıkla yumuşatıyor. 

  Seçkin ve Özgün Banyo Dekorasyonları İçin: miniworx 

  VitrA’nın sunduğu zarif ve modern karo seramik modelleri, göz alıcı temaları ile mekânı seçkin bir havaya bürüyor. Minimal tarzı ve çeşitli modüler ebatları ile miniworx banyolarda sınırsız yaratıcılığa kapılarını aralıyor ve kullanıcıların kendisine özel tasarlanmış bir banyo oluşturmasına imkan sağlıyor. Ferah ve temiz bir banyoya sahip olmak isteyenlerin tercih ettiği seriler arasında bulunan miniworx, duvar seramiğinden yer seramiğine kadar banyonuzu uyum içinde yeniden dekore etmenize yardımcı oluyor. Yalın tarzı ve temel karo renkleri ile öne çıkan seri hem modern hem de klasikleşmiş temaları sayesinde özgün dekorasyonlara zemin hazırlıyor. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen karo seramik modelleri; renk, desen ve stil bakımından olduğu kadar ebat bakımından da çeşitlilik gösteriyor. Zengin model ve boyuta sahip ürünler, küçük alanların ferahlık kazanmasını sağlarken ColorCode, geniş mekânları tek düzelikten kurtarıyor. 

  Colorcode Serisi ile Yüzeyleri Hareketlendirin

  Sıcak ve soğuk mekânlara özgü yaratıcı tasarımlar sağlayan ColorCode serisinde göreceğiniz renk uyumları farklı özelliklere sahip mutfaklara dekorasyon zenginliği kazandırıyor. Özellikle mutfaklarda rahatlıkla tercih edebileceğiniz ahşap, beton, metal ve taş dokulu seçenekleri ile tezgah arası seramik  modelleri mutfağa hem sıcak hem de modern ve özgün bir hava katıyor. Karo modelleri, aynı mekânda bulunan farklı alanları birbirinden ayırmanıza da yardımcı oluyor. Dinamik tasarımları ile eskimeyen modelleri mimariye de güç katıyor. Sıcak ve soğuk renklerin kullanımında yarattığı vurguyu evinize taşıyan seri sayesinde çekici bir sadeliğe sahip mekânlar oluşturabilirsiniz. Siyah ve gri gibi soğuk modelleri tek başına kullanabileceğiniz gibi farklı renklerle kullanarak da sayısız kombinasyon üreterek yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz. Porselen, seramik, granit gibi özellikte mermer gibi daha nice dokuya sahip VitrA karo modelleri arasından zevkinize ve ihtiyacınıza uygun ürünü web sitesinden belirleyerek en yakın VitrA mağazasından sipariş edebilirsiniz.

  Kategori:
  Dekorasyon

  Cevap yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya