Engince ile Her Tarza İlham Veren Koltuk Takımları

  3 yıl önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  Ev dekorasyonunun en önemli parçası olan koltuk takımı çeşitleri birbirinden farklı modelleri ile herkesin tarzına hitap ediyor. Keyifli ve konforlu bir yaşam alanına sahip olmayı kolaylaştırıyor. Klasik, modern ya da country; evinizi dilediğiniz tarz koltuk takımı ile donatabilir, misafirlerinizi gönül rahatlığıyla ağırlayabilir ve ailenizle keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

  Modern Koltuk Takımları ile Sade ve Şık Bir Stile Sahip Olun

  Engince’nin geniş ürün yelpazesi içerisinde yer alan ve modern bir görünüm elde etmenizi sağlayacak modern salon takımlarında bulunan dinamik çizgiler ile yaşam alanınızda fark yaratabilirsiniz. Yalın tasarımdaki bir koltuk takımı ile ferah ve içinizi aydınlatacak bir dekorasyon oluşturabilirken canlı renklere sahip bir koltuk takımı ile yaşam alanınızdaki enerjiyi yükseltebilir ve ruh halinizi canlandırabilirsiniz. 1920 ve sonrasında ortaya çıkan bir stil olan modern tasarım dekorasyonun temel yapı taşını oluşturan stiller arasında yer alıyor.

  Günümüze kadar dekorasyon stilleri arasında yer alan modern tasarıma siz de sahip olabilirsiniz ve yaşam kalitenizi artırabilirsiniz. Nasıl mı? Modern bir koltuk takımında nötr renkleri deneyebilir böylelikle modern ve oldukça şık bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Daha samimi ve sıcak bir ortam oluşturmak için canlı renkleri tercih edebilirsiniz. Örneğin, Elias Koltuk Takımı gibi düz, sade ve oval formlarda bir koltuk takımı seçebilir, modernliği yaşam tarzınız olarak yansıtabilirsiniz.

  Ayrıca evinizin en temel öğelerinden olan perdeleriniz için sade renkleri tercih edebilirsiniz ya da küçük geometrik desenlere sahip bir perde seçiminde de bulunarak koltuklarınız ile bir bütünlük oluşturabilirsiniz. Modern bir dekorasyonda her ne kadar sadelik önemli olsa da duvarlarınıza yağlı boya tabloları ya da ayna asarak yaşam alanınız hareketlendirebilir ve farklı bir ruh katabilirsiniz.

  Klasik Koltuk Takımları ile İhtişamlı Bir Stile Sahip Olun

  Geçmişten günümüze kadar ününe ün katarak ihtişamıyla her daim klasik severlerin bir klasiği haline gelen chester koltuklar, ev dekorasyonunda estetiği ve dayanıklılığı temsil ediyor.

  Chester koltukları yalnızca klasik dekorasyonunuzda değil, vintage, retro ve avangard stilde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle klasik tarzın cazibesini yaşam alanınızda hissetmek için krem, bej, altın tonları ve gri renklerine yönelebilirsiniz. Bu renklerde seçtiğiniz bir koltuk takımını parıltı taşlara sahip bir avize ile bütünleyebilir ve klasik tarzın hakimiyetini güçlendirebilirsiniz. Marissa Koltuk Takımı zarafeti ve konforu evinize getirirken, işlemeli taş detayları ve kapitone dikiş detayları ile evinizde klasik hava estirmenizi kolaylaştırıyor. Renk ve ölçü değişimi sayesinde de istediğiniz rengi seçme fırsatı sunarak kişisel zevklerinizi ön planda tutuyor.

  Country Koltuk Takımı Modelleri ile Şıklık ve Rahatlık Bir Arada

  Evlerinde hem şıklığı hem de rahatlığı buluşturmak isteyen kullanıcıların listesinde yer alan country koltuk takımı grupları ile doğal ve sade bir görünüm elde edebilirsiniz. İngiliz country tarzındaki gibi sizi dinlendirecek bir dekorasyon oluşturmak isterseniz yaşam alanınızda sadelik esintisi oluşturacak renkleri seçebilirsiniz. Beyaz ve pastel tonları country tarz esintisini en iyi şekilde yansıtacak renkler arasında yer alır. İngiliz tarzı için zemin renginde açık ahşap tonları kullanabilirsiniz.

  Amerikan country tarzı için ise ahşap detayları ön plana çıkararak doğal bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Fransız country tarzında ise işlemeli mobilyalara yönelebilirsiniz. Ayrıca Fransız ve Amerikan country tarzında ahşap ve krem renklerini sık bir şekilde kullanabilirsiniz. Özellikle zemin rengini koyu ahşap tonlarında kullanmanız istediğiniz kır stilini yansıtmanızı kolaylaştırır. Country tarz sayesinde evinize adım attığınız anda şehir kasvetinden sıyrılabilir ve huzurla vakit geçirebilirsiniz. İri motifli ahşap oymaların, çiçekli desenlerin ya da ekose desenlerin olduğu koltuk takımı ve mobilyalar ile eviniz de nostalji etkisini hissedebilirsiniz.

  Engince Mobilya’nın farklı beğenilere hitap eden mobilya koleksiyonu arasından bütçenize uygun koltuk takımı fiyatları ile tanışabilir ve aradığınız kaliteli modele sahip olabilirsiniz. Dekorasyonunuzda çarpıcı bir görünüm elde edebilir ve size huzur verecek bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

  Kategori:
  Salon

  Cevap yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya