Engelsiz Yaşam Vakfı 2014 Yılının En İyi Mimarını Seçti

  9 yıl önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  Engelsiz Yaşam Vakfı tarafından düzenlenen Yılın En İyileri Ödül Töreni’nde 2014 Yılının En iyi Mimarı Ödülü, İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü Başkanı Yrd. Doç. Dr. Gülay Yedekçi’ye verildi.

  Engelsiz Yaşam Vakfı tarafından düzenlenen Yılın En İyileri Ödül Töreni WOW İstanbulHotel & Convention Center’da görkemli bir törenle yapıldı. Vatan Şaşmaz’ın sunduğu gecede sanat, politika, sinema, televizyon, spor, sahne ve iş dünyasının ödüle layık görülen ‘2014 Yılının En İyileri’, Vakfın yaptığı anketlerle belirlendi.

  Yılın En iyileri Ödül Töreni’nde 2014 Yılın En iyi Mimarı Ödülü İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü Başkanı Yrd. Doç. Dr. GülayYedekçi’ye verildi.


  Yedekçi, düzenlenen gecede ödülünü Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği Türkiye İyi Niyet Elçisi sanatçı Muazzez Ersoy’un elinden aldı. Yedekçi ödülünü aldıktan sonra yaptığı konuşmada, “Beni bu ödüle layık gören herkese teşekkür ederim. Engellilere yönelik mimarı ve vicdani sorumluluklarımızı unutmayarak bundan önce olduğu gibi bundan sonra da çalışmalarımıza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

  Kategori:
  Haber

  Cevap yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya