En İyi Online Resim Düzenleme Servisleri

  6 sene önce yazıldı. Yazar:

  Mimari tasarım veya görselleştirme için yeni fikirlerin oluşumu, gerekse de sunum safhası hazırlama durumlarında elimizin altında çoğu zaman kullanışlı ve profesyonel kullanım lisansı olan bir yazılım olmayabilir.

  Ya da üzerinde değişiklikler yapmak isteyeceğimiz fotoğraflar için halihazırda kullanımı kolay bir yazılım da olmayabilir.

  İşte bu durumlarda online ücretsiz resim düzenleme yazılımlarına ihtiyaç duyarız.

  Sizler için benim de kullandığım (test edilip denenmiştir!) bazı ücretsiz resim düzenleme servislerinden bahsedeceğim.

   

  Compressor.io

  Resim düzenlemekten daha ziyade yüksek boyutta resim dosyalarının boyutlarını kalitesini ve çözünürlüğünü hiçbir şekilde azaltmadan pixel sıkıştırma tekniğinden faydalanarak küçülten bir ücretsiz uygulama.Bir alttaki uygulamadan sonra en memnun kaldığım ücretsiz web uygulamalarından biri olduğunu mutlaka belirtmeliyim.Pop up reklamlar çıkmıyor, üyelik beğenme abonelik ve ücret istemiyor.Birnevi hayır kurumu gibi çalışan bu web servisi gerçekten çok başarılı.

  resim-sıkıştırma

  Editor.pho.to

  Kullanımı gerçekten çok kolay ve en fazla kullanılan alışılageldik photoshop arayüzüne yakınlığıyla bilinen bir resim düzenleme servisi.Gelir modeli olarak adsense reklamlarını kullanan girişim bizim gibi tasarımcılar tayfasına bir online resim düzenleme servisi için oldukça başarılı seçenekler sunuyor.

  photosize

  PhotoGramio

  ücretsiz-photoshop

  Kullanmadığım ama çoğu grafik tasarım blogunda adından sıkça bahsedilen diğer ücretsiz online resim düzenleme servislerinden bazıları da aşağıdaki gibi..

  https://pixlr.com/

  http://www.picmonkey.com/

  https://www.befunky.com/

  http://pho.to/

  http://pizap.com/

  http://www.fotor.com/

  http://ipiccy.com/

  Kategori:
  Makale

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir