En Derin Uykulara En Doğal Yorganlarla Dalın!

  5 yıl önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  Kaliteli bir uyku süreci, zinde bir zihne ve güçlü bir bünyeye sahip olmak için en elzem ihtiyaçlardan biri. Hibboux, en doğal malzemeli ürünleriyle yarattığı uyku dünyasıyla bu süreci mükemmelleştirmek için çalışıyor. Uyku dünyası ürünlerinde insan doğasına zararlı hiçbir kimyasal kullanmadığı gibi hayvanların yaşam hakkına da saygılı. Kuş ya da kaz tüyü, ipek, deri veya post içeren ürünler üretmemesi bunun en büyük kanıtı. Mükemmel uyku deneyimini sağlayan onca etken arasından kullanılan yorganın da vücut ısısını dengelemesi, alerji yapmaması, hafif olması ve terletmemesi gerekiyor. Hibboux, hummalı çalışmaları ve ince araştırmaları sonucunda ürettiği yorgan modelleri sayesinde mışıl mışıl uyumanın garantisini sunuyor.

  Deliksiz uyku delikli yorgandan geçer!

  Uyku konforunda kendini sürekli güncelleyen Hibboux, sıcakta terletmeyen; soğukta üşütmeyen; ısı dengesini sağlayan; nefes alan yorganları üretiyor. Sağlığa zararlı hiçbir kimyasal ve kanserojen madde içermeyen, ultra hafif yorganlar alerjiye sebep olmayan malzemeleriyle uykunuza toz kondurmuyor. Hibboux yorganları çevreye duyarlı, yeşile ve canlılara saygılı üretim felsefesiyle yaratılıyor. Yüksek standart kalite garantisi etiketi olan ve tüm Avrupa’da geçerli Ecolabel sertifikalı yorganlar gönül rahatlığıyla kullanım sunuyor. Yorgan iç dolgusunda kullandıkları teknoloji harikası

  Climaralle mikro kapsüller insan vücudunun uyku boyunca ihtiyacı olan mikro klima etkisiyle uykuda gereken ısı dengesini sağlıyor. Isıyı depolalayıp, gerektiğinde vücuda aktararak gerekli uyku sıcaklığını korurken, size sadece renki rüyalara dalmak kalıyor. Deliksiz uyku için tasarlanan yüksek geçirgenlikli delikli lifler, hava transferini dengeleyerek ısıyı ideal ölçüde tutarak terlemeyi önlüyor. Alerjik bünyelerin en büyük sorunu gözü yaşlı uyanmalara çare olan Hollofil Allerban, hijyenik ve antialerjik yapısı sayesinde yorganlarda toz akarı ve mantar oluşumuna karşı koruyor. Geleneksel sıcaklıktan vazgeçemeyeler için üretilen yün yorgan, hayvanlara zarar vermeden kırpılmış yün dolgu malzemesiyle tamamen doğal ve yüksek nem emilimi sayesinde konforlu uykuyu destekliyor. Emilie Yün Yorgan doğallığın simgesi Woolmark kalite garantisi altında üretiliyor ve bebekler hassas bünyesini korumak, onlara huzurlu ve rahat bir uyku sunmak çin anti alerjenik. Hibboux’un felsefesi doğrultusunda üretilen elyaf yorgan dolguları elbette ki doğanın gücünden ilham alınarak en yüksek verimli malzemelerden özenle seçiliyor. Bakteri oluşumunu geciktiren bambu kamışı elyafı, yorgana yumuşacık bir doku ve nefes alıcı yapı kazandırıyor. Bambu yetiştirirken hiçbir kimyasal kullanılmaması doğal çevreyi ve dolayısıyla insan sağlığını koruyor. Pamuk ile kıyasla yaklaşık 4 kat daha fazla su emebilme özelliğine sahip Tencel elyaf, her zaman kuru bir uyku için ideal. Eşsiz bir yumuşaklığa sahip Tencel, üstün nem yönetimi sayesinde her zaman kuru ve dolayısıyla konforlu uykuya yardım ediyor. Hibboux, her uyku ürününde olduğu gibi doğallıktan vazgeçmeden tasarladığı soya dolgulu yorganıyla yenilebilir, çevreci tekstilde öne çıkıyor. Yenilikçi yeşil tekstil soya dolgulu yorgan, doğallığı yatak odanıza taşıyor. Minik bebeklerin narin ciltlerine özeli tasarladığı little yorgan serisiyle tenine dokunan doğal kumaşlı, alerjiye müsaade etmeyen, kolay temizledikten ve çabuk kuruyan dolgularla onlar huzurla uyurken sizin de gönlünüz rahat ediyor.

  Doğal olarak huzurlu uykular!

  Deliksiz uykuyu yatağınıza taşımak için internet sitesini ziyaret ederek aracısız direkt satış politikasıyla erişilebilir fiyatlarla sunulan yorgan fiyatlarına bakabilir; ihtiyacınıza göre tek kişilik yorgan veya çift kişilik yorgan sipariş edebilirsiniz. Doğaya en saygılı ürerim yapan ve en güvenli uluslararası sertifika Oekotex’e sahip tüm ürünleri için 30 gece deneme süresi avantajı ve hızlı teslimat garantisiyle sağlıklı uyku deneyimini yaşayabilirsiniz.

  Cevap yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya