Emlak Konut Projesi Köy Zekeriyaköy’de Şimdi Sıra 3.Etap Satışlarında

  3 yıl önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  Köy Zekeriyaköy Emlak Konut’un en çok ilgi gören projelerinden biri oldu. 2.etap evlerinin yapımı şu sıralar devam ederken yoğun talep ile beraber satışlarıda çok hızlı bir şekilde tamamlanmıştı. 3.etap ihalesi yapılan Emlak Konut Zekeriyaköy Evleri konut projesi böylece artık resmen başlamış oldu.

  Emlak Konut Köy Zekeriyaköy 3.etap satışları merakla beklenirken bizde sizler için bu projeyi mercek altana aldık.

  Gelin hep beraber Köy Zekeriyaköy projesinin ilgi görmesinin nedenlerini bir inceleyelim…

  KÖY’de yaşarım ama rahatımdan vazgeçmem diyelenler için şehir hayatının ihtiyaçlarına cevap veren bir tasarım harikası Köy Zekeriyaköy.

  Tasarım harikası dedikde öylesine demedik. Emlak Konut’un bu nadide eseri Köy Zekeriyaköy projesi dünyaca tanınmış ve bir çok ödül sahibi olan İngiliz mimari grup Hopkins Architects tarafından tasarlandı.

  Köy Zekeriyaköy Çarşıköy

  Köy Zekeriyaköy Çarşıköy

  Köy Zekeriyaköy ÇarşıKÖY

  Rahatımdan vazgeçmem diyelenler için Köy Zekeriyaköy‘de yer alan açık hava konseptli ÇarşıKÖY’de, uluslararası markalar ile beraber yöreye özgü ve farklı damak tatlarına hitap eden restoranlar, kafeler, veteriner, süpermarket, sinema salonları ve organik pazar yer alıyor. ÇarşıKÖY, 15.000 m2 bir alanda yeme, içme, alışveriş ve eğlence imkanları sunmaktadır.

  Köy Zekeriyaköy Açık Alanlar

  Köy Zekeriyaköy yürüyüş yolları ve bisiklet yolları

  Çam kokuları ve kuş sesleri arasında bir yaşam.. Köy Zekeriyaköy

  Köy Zekeriyaköy’de 118.000 m2 doğal koruluk alan yer almaktadır.

  Tertemiz bir havanın, çiçek ve ağaç kokularının hakim olduğu Köy Zekeriyaköy’de, kapalı spor tesisi, ana okulu, ilk öğretim okulu, tenis kortları, yüzme havuzları ve basketbol sahalarının yanı sıra park içinde 3,5 km’lik koşu, yürüyüş ve bisiklet parkuru, çocuk kulüpleri, oyun parkları ve evcil hayvan alanları bulunmakta.

  köy zekeriyaköy projesi sıra evler

  Köy Zekeriyaköy projesi sıra evler

  KÖY Zekeriyaköy projesi 1+1’den başlayan ve 6+1’e kadar çeşitli büyüklükte konutları bir arada barındırmaktadır. Proje toplam 3 etaptan oluşmakta olup yaklaşık 1.167 konut olarak hayat bulacaktır. KÖY Zekeriyaköy projesi ağırlıklı olarak 3+1 tipteki; 195 m2 brüt çift dubleksler yer almaktadır.

  Köy Zekeriyaköy hem şehrin içinde hemde doğanın yanı başında

  Köy Zekeriyaköy, içinde bir köyün yalınlığını hissedeceğiniz ve aynı zamanda dışına çıktığınızda ise şehrin yanı başında olabileceğiniz bir konumda. Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne sadece 10 dakika, 3. Havalimanı’na ise 25 dakika gibi bir mesafede olan Köy Zekeriyaköy, Hacıosman Metro İstasyonu’na 10 dakika, Maslak’a 15 dakika, Sarıyer İDO’ya ise 10 dakika mesafede yer alıyor.

  Kategori:
  Tasarımlar

  tarafından yorumlandı Emlak Konut Projesi Köy Zekeriyaköy’de Şimdi Sıra 3.Etap Satışlarında

  • Kira çarpanı açısından fiyatı yüksek olasada 1.Etap projesinden satın aldığım konut %100 değer kazandı köy zekeriyaköy 3.etap projesi satış zamanını merakla beklemekteyim uygun ödeme koşulları ve bunun üzerine pandemi kaynaklı bir devlet desteği gelirse mükemmel olur.

   Muhsin Gökmen 10 Şubat 2021 22:53

  Cevap yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya