Emlak Konut Projelerindeki Dükkanlar İçin Kaçırılmayacak Fırsat Başladı!

  3 yıl önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  Emlak Konut’tan yatırım için dükkan sahibi olmak isteyenlere sevindirici bir haber geldi. Konut satışlarında bir çok fırsat sunan Emlak Konut GYO, dükkan almak isteyen yatırımcılar için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Emlak Konut’tan elde edilen bilgiye göre; İstanbul, Niğde, Kocaeli ve Nevşehir’deki 13 projede geçerli olan bu fırsat ile dükkan satın almak isteyenlere 6 ay yada 1 sene sonra taksitlere başlama imkanı sunulacak.

  Emlak Konut’un Kampanyalı 13 Projesinin Örnek Ödeme Tablosu ve Detayları

  Emlak Konut’un; İstanbul, Niğde, Kocaeli ve Nevşehir’deki 13 farklı projedeki dükkanları için iki farklı ödeme planı sunuyor.

  Sunulan bu iki farklı ödeme planı ile vade farksız satış koşulunda, 24 ayda yüzde 10 luk ara ödeme alınırken, nakit  satış bedeli üzerinden de sadece yüzde 10 peşinat alınacak. Ticari ünitenin kalan ödemesinde ise 6 ay ödemesiz sonrasında ise 60 ay faizsiz olarak vadelendirilecek.

  Emlak Konut’un kampanyalı ticari ünite satışında vadeli satış sisteminde ise ödemeler, belirlenen satış bedelleri üzerinden yüzde 10 peşinat, 12. ayda ve 24. ayda yüzde 10 ara ödemeler ile yapılacak. Kalan tutar ise ilk 12 ay ödemesiz 10 yıla kadarlık uzayabilen sürelerde yüzde 0.79 faizle taksitlendirilebilecek.

  Emlak Konut’un kampanyalı ticari ünitelerinde fiyatlar 495.000 TL’den başlıyor.

  Emlak Konut’un Kampanyalı Dükkanları İçin Örnek Ödeme Planları

  495.000 TL’lik dükkan için örnek ödeme planları

  1.Örnek ödeme planı

  49.500 TL Peşinat
  49.500 TL Ara ödeme (24. Ayda yapılacak)
  7.471 TL Kalana taksit

  Birinci örnek ödeme planında 495.000 liralık bir ticari ünite için 49.500 lira peşinat alınırken, 24. ayda ise yine 49.500 liralık ara ödeme yapılacak. Dükkânın kalan ödeme tutarında ise 6 ay ödemesiz ve sonrasında 60 ay boyunca vade farksız ayda 7.471 lira olarak ödeme alınacak.

  2.Örnek Ödeme Planı

  49.500 TL Peşinat
  49.500 TL Ara ödeme (12 ve 24. Aylarda yapılacak)
  5.520 TL Kalana taksit

  İkinci ödeme planında yine aynı 495.000 liralık ticari ünite için 49.500 lira peşinat alınırken, 12. ve 24. aylarda 49.500 liralık ara ödemeler yapılacak. Dükkânın kalan toplam 346.500 liralık ödeme tutarında ise vadeler aylık 5.520 lira olacak.

  Emlak Konut’un Kampanyalı 13 Projesi

  Emlak Konut’un dükkan kampanyası İstanbul, Niğde, Kocaeli ve Nevşehir’deki 13 projede geçerli.

  Kampanyalı 13 Emlak Konut Projesi…

  Batışehir

  Emlak Konut Batışehir

  Emlak Konut Batışehir

  Batışehir projesi Avrupa’nın en büyüklerinden biri, adeta şehrin merkezine kurulan yeni bir şehir. Projenin güney kısmı rezidans, ofis ve alışveriş hayatına ayrılırken kuzey kısmı ise konut alanlarına ayrılmıştır.

   

  Bulvar İstanbul

  Emlak Konut Bulvar İstanbul

  Emlak Konut Bulvar İstanbul

  Bulvar İstanbul ismini projenin iki etabı arasında bulunan ve bir çok restoran, mağaza ve kafenin bulunduğu, ağaçlıklı yemyeşil bölgenin arasında yer alan yürüyüş alanından almıştır.

   

  Dumankaya Miks

  Emlak Konut Dumankaya Miks

  Emlak Konut Dumankaya Miks

  Avrupa Yakası’nın adeta yeni cazibe merkezi olan Halkalı’nın modern yüzü Atakent’te her ticari üniteleri ve konutlarıyla çok değerli bir proje.

   

  Körfezkent 3. Etap

  Emlak Konut Körfezkent 3. Etap

  Emlak Konut Körfezkent 3. Etap

  Koceli’nin Körfez ilçesinde yapımı tamamlanan Emlak Konut Körfezkent 3 etap projesi önceden yine Emlak Konut’un yapmış olduğu Körfezkent 1. etap ve 2.etap projelerinin komşu parsellerinde inşa edildi.

  Körfezkent 3. etap, 24 konut, 2 ticari ünite toplam 776 daireden oluşmakta olup ayrıca büyüklükleri 32 m² ile 199 m² arasında değişmekte olan 11 ticari birim yer almaktadır.

  Körfezkent 4. Etap

  Emlak Konut Körfezkent 4. Etap

  Emlak Konut Körfezkent 4. Etap

  Körfezkent 4.etap, şehir yaşamında ihtiyacını duyacağınız bir çok öğeyi bünyesinde barındırıyor. Ticari birimleri, ilkokul, orta öğretim okulları ve camisi ile kent yaşamının tüm gereksinimlerini yanı başınıza taşıyor.

  Unikonut Ispartakule

  Emlak Konut Unikonut Ispartakule

  Emlak Konut Unikonut Ispartakule

  Emlak Konut Unikonut Ispartakule, yaşayanlarına mekânsal ve işlevsel olarak zenginlik sunacak bir orta bahçe etrafında konumlandırılmıştır.

  Tual Bahçekent

  Emlak Konut Tual Bahçekent

  Emlak Konut Tual Bahçekent

  Emlak Konut güvencesi ile beraber Dağ Mühendislik uzmanlığında yasam projesi Tual Bahçekent, 190 dönümlük alana yayılmış olan ve toplam 2000 konut ve ticari üniteler, sosyal tesisler, ibadet, eğitim ve kültür varlıklarıyla Bahçekent’in simgesidir.

   

  Bahçekent Flora

  Emlak Konut Bahçekent Flora

  Emlak Konut Bahçekent Flora

  Dağ Mühendislik, İzka İnşaat ve Sıtar İnşaat ortaklığında, Emlak Konut GYO A.Ş. güvencesi ile hayata geçirilmiş olan Bahçekent Flora projesi bölgede 875 konut ve ticari alanları ile yer almaktadır.

  Evora İstanbul

  Emlak Konut Evora İstanbul

  Emlak Konut Evora İstanbul

  Evora İstanbul, Tuzla’da şehrin en büyük yaşam projelerinden biri olarak hayata geçti.

  Evora İstanbul projesinde, büyük çoğunluğu deniz manzaralı 4.304 konut, alışveriş ve ticaret alanlarından oluşmakta olup bu dev proje, İstanbul’a yeni bir soluk, sizin hayatınıza yeni bir konfor anlayışı getirmekte.

  Esenler Emlak Konutları

  Esenler Emlak Konutları

  Esenler Emlak Konutları

  Esenler Emlak Konut Projesi, İstanbul ili, Esenler ilçesi, Havaalanı Mahallesi sınırlarında bulunan 56.841,92 m2’lik proje alanı Kentsel Dönüşüm Alanı olarak belirlenmiştir. Esenler Emlak Konut Projesinde toplam 2373 adet konut ve 55 adet ticari ünite hayata geçmiştir. Hak sahiplerine ise 1403 adet konut ve 32 ticari ünite ayrılmış olup 970 adet konut ve 23 adet ticari ünite de satışa sunuldu.

  Göl Panorama

  Emlak Konut Göl Panorama

  Emlak Konut Göl Panorama

  TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO güvencesi ile Be – Ma İnşaat tarafından Bahçeşehir’in karşısında tamamlanmış olan Göl Panorama Evlerinde 1.431 konut ve 40 ticari ünite bulunmaktadır.

  Niğde Emlak Konutları

  Niğde Emlak Konutları

  Niğde Emlak Konutları

  Niğde Emlak Konutları, 349 daire ve 16 mağazadan oluşmakta olup merkezi lokasyona sahiptir. Modern yaşamın tüm olanaklarını barındıracak şekilde sizin için tasarlandı.

  Nevşehir Emlak Konutları

  Nevşehir Emlak Konutları

  Nevşehir Emlak Konutları

  Nevşehir Emlak Konutlarında, toplam 346 adet konut, 54 adet dükkan, 20 adet ofis olmak üzere toplam 74 adet ticaret alanı yer almaktadır. Proje kapsamında toplamda 420 bağımsız bölüm bulunmaktadır.

  Kategori:
  Haber

  Cevap yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya