Ekonomik Araba Kiralama Hizmetleri

  6 yıl önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  Reşit olması koşuluğuyla her yaştan insanın mutlaka ihtiyacı olacak bir hizmet veriyor olmamız nedeniyle, halktan her kitleye hitap edebilmeniz gerekiyor. Elitcar Rental olarak temel prensibimiz, müşterilerimizin güvenli ve lüks araçlarla seyahat edebilmesini sağlarken ekonomik fiyatlar sunabilmektir. Bu sayede gelişmeye başlamış olan yapımız sayesinde doğrudan, filomuzu büyüterek toplamda 13 şehirde binlerce kişiye hitap etmeye başladık.

  Eğer hava limanlarına iner inmez araba kiralama sürecinde güvenli bir adım atmak ve çalışmalarımızdan yararlanmak isterseniz, ekonomik olan tüm araçlarımızı inceleyebilirsiniz. Sonrasında ise iniş saatinize göre hava limanı otoparkına gelmemizi talep edebilirsiniz.

  Araba Kiralama İşlemleri Nasıl Olur?

  Özellikle yurt dışına çıkan bireylerin ve şehirler arası seyahatler gerçekleştirecek olan bireylerin en önemli desteği kiralık araçlar oluyor. Hem uygun fiyatlı olması, hem de günlük kiralamalarla rahatlıkla, iki tarafın haklarını da koruyan sözleşmeler sayesinde kullanılabiliyor oluşu dikkat çekiyor. Firmamız sadece ödemelerin gerçekleşip gerçekleşmediğine bakmıyor.

  Öncelikle aracın durumuyla ilgili her kiralamanın ardından incelemeler gerçekleştiriyoruz. Bu incelemelerde araçta hasar bulunuyorsa bunları not ediyor, gerekli düzeltmeleri yapıyor ve aracı trafiğe çıkabilecek lüks yapıya tekrar ulaştırıyoruz. Elitcarrental.com internet adresimizde tüm araçlarımızla ilgili özel bilgiler elde edebilirsiniz. Filomuzdaki her araçta ferdi kaza, ihtiyari mali mesuliyet, mini hasar paketi ve full kasko bulunuyor. Bu sayede, herhangi bir maddi zararlı kaza durumunda hem kurumumuzun hem de sizin zararınızın minimuma indirilmesini sağlıyoruz.

  Güvenilir Sözleşmeyle Uygun Fiyatlı Kiralık Arabalar

  Sektörde özellikle sözleşmelerde sadece firmayı koruyan maddelere değil, iki tarafın da net olarak haklarının korunduğu sözleşmeler oluşturulması gerekiyor. Araba kiralama sürecinde 18 yaşının üzerinde olan bireylere hitap ediliyor fakat gerekli şartların karşılanıyor olması önem teşkil ediyor. Finansal analiz, ödeme durumu, temin edilecek olan arabanın durumunun iki tarafın da göreceği şekilde kontrolü yapıldıktan sonra sözleşme imzalanabilir.

  • Elitcar Rental İletişim:

  Özellikle rezervasyonu bulunmayan kişiler araba kiralamayla ilgili olarak herhangi bir problemle karşı karşıya kalmaksızın tüm işlemleri sadece bizimle iletişime geçerek gerçekleştirebilir. Firmamızın ulaşım ağları arasında en çok tercih edilenlerin başında e- mail hattımız ve telefon numaralarımız geliyor. İnternet sitemiz olan elitcarrental.com adresiyle birlikte hem filo incelemesi, hem fiyat kontrolü hem de sözleşme incelemesi yapılması mümkündür. Gün içerisinde hiçbir sorun yaşanmaksızın şu seçeneklerle birlikte bize yedi gün yirmi dört saat boyunca ulaşabilir, rezervasyon yaptırabilir veya acil araç isteklerinizi bildirebilirsiniz;

  • +90 850 333 35 48 – +90 444 43 15 – +90 544 774 47 65 numaralı telefonlarımız 7 / 24 açık durumdadır.
  • Kurumsal yapımızın her geçen gün önem kazanması ve sadece yurt içi değil, yurt dışından gelecek olan turistlerin de özel siparişler veriyor olması nedeniyle ödeme yöntemlerimizin sayısını artırdık. Euro, Dolar, Türk Lirası CHF, GBP gibi para birimlerinden istediğinizi ödeme sürecindeki güncel kura göre kullanabilirsiniz.
  • Araba kiralama sürecinde rezervasyon@elitcarrental.com e- mail adresimize elektronik posta göndererek rezervasyon yaptırabilirsiniz. Buna ek olarak doğrudan info@elitcarrental.com aracılığıyla sigorta, ödeme işlemleri, araç durumları, filolarımızla ilgili bilgi edinebilirsiniz.
  Etiketler:
  · ·
  Kategori:
  Diğer

  Cevap yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya