Duvar Panelleriyle Mekanlarınıza Yeni Bir Heyecan Kazandırmaya Ne Dersiniz?

  8 sene önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  3333
  Mekanlarınıza yeni bir soluk , yeni bir heyecan kazandırmaya ne dersiniz?.Tasarımlarıyla doğal oluşuyla ve emsallerine göre oldukça kaliteli malzeme yapısıyla duvar paneli kullanarak duvar kağıtlarına nazaran daha gerçek bir görünüm sağlayabilirsiniz.O kadar gerçek ki taş dekorlu bir mekanda kendinizi doğal ortamda gerçekten kayaların oyulmasıyla elde edilmiş bir mekanda hissedeceksiniz.

  Mekanlarınıza estetik dokunuşlarla farklı bir atmosfer oluşturmak isteyenler için kesinlikle tavsiye edeceğimiz bir ürün diyebilirim.Özellikle son dönemlerde önemli mekanlarda ünlü mimar ve tasarımcıların da tercih ettiği bu ürünleri hiç olmazsa bir defa keşfe çıkmanızı öneriyorum.
  Her mekan kendine has olmalı.Bu olguyu sağlayabilecek etmenler sabit mobilyalardan başka mekana doku kazandıran duvar ve tavan uygulamalarıyla mümkün olabilmektedir.Bildiğiniz üzere piyasada bu konuyla alakalı yapı malzemeleri güvenle temin edebilecekleriniz ve tasarımlarınızda gönül rahatlığıyla kullanabilecekleriniz oldukça sınırlı ya da fiyat bakımından oldukça yüksek , ancak europanel ile tüm uygulamalarınızda az önce saydığım nitelikleri rahatlıkla karşılayacak nitelikler sağlanmış durumda..

  Geliştiricileri ürünleri için pek fazla tanımlamaya ihtiyaç bırakmayacak hatta oldukça enteresan açıklamaları europanel’in duvar kaplama ürünlerini inceleyebileceğiniz websitesini ziyaret etmelisiniz.

  Sanat ve tasarımın birbirinden beslenerek yepyeni ilhamlara kaynaklık ettiği, var olan estetiğin ötesinde bir karakteri, mesajı ve hikayesinin olduğu, üzerindeki doğal taş tozunun modern ve teknolojik bir anlayışla birleştirildiği, uygulamasında ise rahatlığın ve kolaylığın bir arada sunulduğu europanel dekoratif duvar panelleri, güçlü görünümü ve ihtişamıyla yaşantınızda yeni bir sayfa açmanızı sağlıyor.

  Daha önce bu konuyla alakalı yine mimarimedya da bir kaç paylaşımda bulunmuştuk.Merak edenler şurayı tıklayarak o yazıyı yeniden okuyabilir.

  Ürünü bu defa mimarimedya’ya taşıma sebebimiz ise yeni eklenenlerle beraber portföyünü heyecan uyandıracak çeşitlerle daha da zenginleştirmiş olması.Biçimsel zenginliklerin mekanlara estetik bakımdan elastikiyet kazandırması, iç mekan tasarımıyla ilgilenenlerin amaçladığı optimum gayedir.Sıkıcı , monoton ve göz yorucu öğelerle macera aramaktansa şurada yer alan çeşitlerden bir veya bir kaçıyla yaşam alanlarınızda istediğiniz atmosferi yaratabilirsiniz.

  Lille-Design

  Ürün yelpazesi genişledikçe kararsız kimselerin tercih yapması ciddi anlamda zorlaşıyor evet.Ama bu kadar çeşit arasında kendi zevkinizi / müşterinizin isteklerini bulamamak ihtimali de doğrudan ortadan kalkmış oluyor.Uygulamasındaki kolaylık ve dayanım düzeyinin yüksek olması nedeniyle son dönemlerin yükselen trendi şüphesiz bu duvar panelleri..

  MareBelis-Klinik

   

  Yukarıda gördüğünüz uygulamalar duvar kaplama / giydirmesi işlemi ile iç mekana nasıl katkılar sağladığını görmeniz için ciddi anlamda etkili bir örnek.Biz burada tamamını veremiyoruz, çünkü hangisini yayına almak noktasında tercih edeceğimize karar vermekte gerçekten çok zorlanıyoruz.İyisimi siz markanın duvarını giydir mottosuyla hazırladığı websitesini mutlaka ziyaret edin..

  Bizimle yorumlarınızı ve düşüncelerinizi de paylaşırsanız gerçekten harika olur.

  Dilerseniz de sosyal medya üzerinden firmayı takip ederek tüm yeniliklerinden anında haberdar olabilirsiniz.

   

  33

  Kategori:
  Makale

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya