Dekoratif Kahvaltı Masası Modelleri

3 sene önce yazıldı. Yazar:

Hanımların ev dekorasyonu deyince ince ince düşünüp plan yaptıkları yerlerden birisi de mutfaklarıdır. Çok uzun zamanlarını geçirdikleri, leziz yemekler hazırladıkları mutfağın dizaynı onlar için ayrıca önemlidir.

Mutfaklarda dekorasyona ayrı önem verir dediğimiz bayanlar bütünde oluşacak dekoratif görüntü için her parçayı ayrı ayrı seçip özenle yerleştirirler. Hele de kahvaltı masalarının olduğu bölüm en ilgi çekici kısımdır işte mutfaklarında. Seçtiğimiz kahvaltı masası modelleri öncelikle mutfakla uyum içerisinde olmalıdır ki göze çirkin görünmesin ve mutfağın bütünlüğünü sağlasın.

Pazar kahvaltılarının hazırlanacağı, uzun uzun oturulup keyif yapılacağı bu masalar güzel, estetik bir görüntüye sahip olmalıdır. Ayrıca hazırlanan nefis yiyeceklerin güzel ve şık sunumlarla masaya yerleştirilebilmesi için gerekli alanlarda sağlanmalıdır. Sıkışıp, sunumunuzu rahatça yapamadığınız bir kahvaltı masası sizin tercihiniz
olmamalı ki o masada mutlu anlar, haftanın birikmişliği paylaşılsın.

Mutfağınızın büyüklüğüne göre kahvaltı masalarımızın büyüklüğünün de değişme zorunluluğu ortadayken katlanabilir, küçültülebilir masaların ve çok yer kaplamaması adına yine katlanabilir sandalyelerin seçilmesi küçük mutfak sahipleri için yerinde bir karar olacaktır. Eğer mutfağınız büyükse estetik görüntüsü güzel ve kaliteli malzemelerden yapılan daha fazla yer kaplayan kahvaltı masalarını da tercih edebilirsiniz. Ve hatta dekoratif kahvaltı masanızın yanına küçük servis tabaklarını ve araç gereçlerini koyacağınız bir de servis masası edinebilirsiniz. Bu şekilde kahvaltı sunumunu yapabileceğiniz daha geniş bir alana sahip olabilirsiniz.

Kategori:
Dekorasyon · Mutfak

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mimari Medya