Dekorasyonunuza Enerji ve Renk Katacak Yapay Ağaçlar

  6 yıl önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  Dekoratif yapay ağaçlar Türkiye’de ve Dünya’da tüm mimarlar ve özel tercihler için bir çok kurum ve bireylerin vazgeçilmez tercihi olmuştur. Mekanda doğallık arayan tasarımcılar doğayı çağrıştıran yapay ağaçları dekorasyona dahil etmesi sonucunda bir çok farklı dekoratif ve yaratıcı fikri beraberinde getiriyor.

  Bitkilerin güzelliği tartışmasız mimari tasarımların vazgeçilmez bir parçasıdır. Fakat bir çok kurum bitki bakımının vereceği ekstra maliyet nedeniyle yapay ağaçları tercih etmektedir işte tam bu noktada Eliz Tree Interior Design devreye giriyor. Yapay ağaçlar bitkilerin büyüleyici güzelliğini ev, ofis, otel, spa, lobi vb. geniş yaşam alanlarına taşıyor. Eliz Tree’nin doğadan ilham alan doğal renkleriyle ve gerçeği aratmayan tasarımlarıyla dekorasyonunuza enerji ve renk katacak yapay ağaçları gerçekten görülmeye değer.

  Eğer mekanlarınızda hiç solmayan doğal bir güzellik olmasını istiyorsanız Eliz Tree yapay ağaç modelleri tam size göre. Tasarımlar doğal ağaç dalları kurutularak ve şekillendirilerek tamamen el işçiliğiyle yapılmaktadır. Ortamlarınıza doğal ve şık bir hava katmak üzere yola çıkılarak her ağaç parçası özenle işlenerek üretilen eşi benzeri olmayan tasarımlardır. Eliz Tree yapay ağaçlar mükemmel tasarımlar ve benzersiz güzelliğiyle misafirleriniz üzerinde kalıcı bir etki bırakacak eşsiz aksesuarlardır.

  Dekorasyonlarını dekoratif ağaçlar ile tamamlamak isteyen bir çok kurumun tercihi olan bu aksesuarlar, ister modern, ister klasik, hemen her yaşam alanı için rahatlıkla tercih edilebilir ve farklılık yaratabilir. Dökülmeyen su istemeyen ara sıra tozunu almaktan başka bakımı olmayan yapay ağaç modelleri sayesinde dekore ettiğiniz alanda en doğal görüntüyü bitki yetiştirmenin hiçbir zorluğunu yaşamadan elde edersiniz. Eliz Tree ’nin özel ekibi tarafından, uygulama alanı atmosferine uygun olarak özenle seçilen bitkilerle mekana doğal bir bahçe görünümü kazandırır.

  Eliz Tree yapay ağaç modelleri ile ilgili galerimize hep beraber bir göz atalım. Eminiz sizlerde bu harika dekoratif yapay ağaçlara dekorasyon fikirlerinizde yer vermek isteyeceksiniz.

   

  Eliz Tree’de isteğiniz doğrultusunda diğer yapay ağaç modeller ile iç mekanlarınız için çeşitli uygulamalar tasarlanmasını isteyebilirsiniz. Dış mekan peyzaj için özel taleplerde bulunabilirsiniz.

  Eliz Tree İletişim
  Karşıyaka mahallesi Karayusuf caddesi NO:5/A Kepez/ANTALYA
  Tel: 0 (242) 322 77 52
  www.eliztree.com

  Kategori:
  Haber

  Cevap yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya