Dekorasyon ve Ev Alışverişi Siteleri

  11 yıl önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  Dekorasyon ve yenilik yapmak isteyenler için uzman önerilerinden ziyade daha sonuca yönelik bir derleme yapmak istedim.Daha genel bir içerik olduğunu belirterek bu güzel derlemeyi yine bilgisayarınızda sık kullanılanlarınıza eklerseniz , herhangi bir dekorasyon veya evinize tazelik katma girişimlerinizde faydalı olabileceğine inanıyorum..Ya da şöyle düşünün, bir tasarım yaptınız ve işin uygulama kısmında da aktif rol üstlendiniz.Gidip yerinde görecek vaktiniz yok satın alınacak ürünleri.Aracınızdayken elinizde tabletten hemen bir kaç ürünü müşteriniz adına satın alabilirsiniz veya öneri olarak mail yoluyla müşterinize ulaştırabilirsiniz.

   

  Hepsi birbirinden güzel , cıvıl cıvıl bu ev alışveriş sitelerinin kimi ev tekstili üzerine özelleşmiş , kimisi renkli renkli ve canlılık katabilitesi yüksek ürünlerin satışını sunmakta..İşte o liste..

   

   

     Bay , bayan giyim ürünlerinide bünyesinde barındıran MUDO ‘çizgisiyle ve ürünlerinin tasarım alt yapısıyla en çok tık alan ev alışverişi ve sanal market uygulamalarından birisi.

  http://www.mudo.com.tr/  Adresinden rahatlıkla ulaşabileceğiniz bu sitede özellikle en çok aydınlatma bölümü ürünlerini beğeneceksiniz.Armatürler için biçilen fiyatlar fena gerçekten fena değil.Özel tasarım ürünlerle evinizde pişti olmamayı amaçlıyorsanız bu web sitesi gerçekten sizin için güzel.Hele bir de pdf ürün katalogları var ki gerek tasarımıyla gerek grafikleriyle gerekse barındırdığı ürünlerle oldukça geniş bir kesime hitap edebilecek cinsten..

   

    Hitap ettiği kesim ve fiyatlar bakımından diğer muadillerinden ayrıldığını belirtmek isterim.Küçük ev aletlerinden dekoratif tablolara , tablolardan oturma gruplarına , halılar , duvar saatleri ve sticker (yapışkanlı dekoratif süs öğeleri) herşey burada..

  Ben bu siteye takılıpta alışveriş yapmadan çıkan olabileceğini sanmıyorum..Kampanyalı ürünler , indirimdekiler uyarı yazılı satışlarda ilginç iskonto oranları uygulanabilmektedir. http://www.evmanya.com/ Adresinden ulaşabileceğiniz bu ev alışverişi ve dekorasyon sitesi güzel bir çalışma olarak listemizde yerini aldı.

   

   

     Esse , diğer ev alışverişi sitelerinden farklı olarak biraz daha yalın ve gösterişsiz bir arayüzle karşımıza çıkıyor.Daha çok ev gereçleri ve hediyelik eşyaların satışı ağırlıkta olsa da dekorasyon anlamında da başarılı satış seçenekleri ve ürün gamından söz etmek mümkün.

  ”Esse, 2002 yılında ilk mağazasının açılmasından itibaren ev ürünleri ve dekorasyonu alanında yenilikçi ve öncü perakendecilerden biri haline gelmiştir.ESSE, esas uzmanlık alanı mutfak ürünleri olmakla birlikte; her evin mutfağından sofrasına, salonundan banyosuna yönelik çok çeşitli ürünleri mağazalarında müşterileriyle buluşturmaktadır.”

  Şeklinde tanımlıyorlar kendilerini. http://www.esse.com.tr adresinden ziyaret edebilirsiniz.

   

   

     Takı ve aksesuarları sitenin anasayfasında görünce hemen korkup kaçmamanızda yarar var diye düşünüyorum..Ürün seçenekleri bakımından muadillerine göre daha az seçenek barındırıyor.

  Dekorasyon anlamında kendinize göre birşeyler bulamayıp tam siteyi kapatacakken kız arkadaşınıza hediyelik bir aksesuar almış biçimde bulabilirsiniz kendinizi.. http://www.evligo.com adresinden siteyi ziyaret edebilirsiniz..

   

   

  Çok geniş ve kafa karıştırıcı bir arayüzü olsa da, bunun ürünlerin çeşitliliğinden kaynaklandığını tahmin edince demekki satılıyor ki bu kadar fazla seçenek var şeklinde düşünmenizi sağlıyor..

  Bu kadar fazla seçeneğin bir arada olması sizi kararsızlığa düşürebilir.

  Ev tekstili anlamında gerçekten beğenilesi ürünlerin olduğunu da belirteyim. http://www.evim.net/ adresinden siteyi görebilirsiniz.

   

   

    IKEA mimarlar ve mesleği mimarlık olmayan tüm evini yenilemek isteyenler için farklı seçenekleri sunan başarılı bir web sitesine imza atmış.

  IKEA Yatak Odası Planlayıcı, bilgisayara kolayca indirebilirsiniz. Yenilemek istediğiniz odanın ölçülerine tam uyan IKEA mobilyaları seçebilirsiniz. Dilediğiniz stilde, farklı kombinasyonlarla sonsuz sayıda deneme yaparak hayallerinizdeki odayı oluşturmanıza olanak sağlıyor. Sonra da yeni odanızın fiyatını öğrenerek, ürün listenizi belirleyerek alışverişinizi yapabiliyorsunuz.Dilerseniz uzmanlarından da fikir ve önerileriyle destek alabilirsiniz.Bu uygulamanın bir de mutfak için olanı var.O uygulama için de burayı tıklayarak kullanabilirsiniz. http://www.ikea.com.tr adresinden siteye erişim sağlayabilirsiniz.

   

   

     Evidea.Com ”Ev Dekorasyonu olarak, evinizin ihtiyacı olan yapısal ve dekoratif birçok ürünü, Banyo dolapları, Mutfak dolapları en uygun fiyat avantajlarıyla sizlere sunuyoruz. Türkiye’nin ilk online yapı market ‘i olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz. ”   Şeklinde tanımlıyorlar hakkımızda bölümlerinde kendilerini. http://www.evidea.com Adresinden ulaşabilirsiniz.

   

   

   Düzenlediği kampanyalarda seçkin dekorasyon markalarını üyelerine avantajlı fiyatlarla sunan özel bir alışveriş sitesidir.

  Üyelerine ayrıcalıklar tanıyan bu alışveriş sitesinde birbirinden farklı onlarca dekoratif ürün ve evinize tazelik katacak yeniliklere ulaşabilirsiniz.

  http://www.dekoreko.com/ adresinden ya da resmini tıklayarak ulaşabilirsiniz.

   

    Altıncı Cadde; Ev-tekstil, dekorasyon, aksesuar, elektronik ev aletleri ve mobilya ürünlerini indirimli ve süreli kampanyalarla yalnızca üyelerine sunan, özel bir alışveriş sitesidir.

  Ünlü mimarlar ve tasarımcılar tarafından hazırlanan konseptlerle takipçilerine, uygun fiyatlı ürünlerin yanı sıra stillerini evlerine yansıtmalarını sağlayacak fikirleri de sunar.

  Çok başarılı bir arayüzü ve hızlı açılan sayfalarıyla güvenlik politikalarının sağlamlığıyla muadilleri arasında en çok tercih edilen ev dekorasyonu ve alışverişi sitelerinden birisidir.

  http://www.altincicadde.com adresinden ya da resmine tıklayarak ulaşabileceğiniz web sitesinde müşteri ilişkileri bakımından da ayrıcalıklardan yararlanabileceğinizi belirtmek isterim.

  Kategori:
  Makale

  tarafından yorumlandı Dekorasyon ve Ev Alışverişi Siteleri

  • güzel bir inceleme yapmışssınız

   Ev dekorasyon 10 Aralık 2014 09:31

  Cevap yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya