Cem Yılmaz’dan Mimarlık Öğrencilerine Özel Gösteri! [zayytung haber]

  9 yıl önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  Ünlü showmen Cem Yılmaz, yeni stend-up gösterileri için Mimarlık konulu espriler üzerinde çalıştığını söyledi.Yüksek proje çizimi bedeli kırım oranları, mimarlık öğrencilerinin marjinal paylaşımları ve mimarlık hocalarının mizah değeri yüksek esprileri(!) odaklı bir gösteri hazırlayacağını da sözlerine ekledi.

  Tasarımların nasıl yapıldığı ve hangi hengamelerden geçerek oluşturulduğunu araştırarak ve bir kaç mimarlık öğrencisi ile ”peligom” kokusu soluyarak yola çıkacağını belirten Yılmaz, Mimarlık Fakültelerinde gösterime girecek show’u için bilet fiyatları değerlendirmesine başladı bile.

  Mimarlık öğrencilerinin, maket ve proje çıktısına verdikleri para konusunda da fakirleştirici bir etki yaptığını söyleyen Cem Yılmaz, bu kararını kimsenin gelmeyeceğini göz önünde bulundurarak askıya alabileceği de fısıltı gazetesinin söylentileri arasında..

  NOT:[zayytung haber] Başlığı altında yayımlanan yazıların hiç bir geçerliliği ve güncelliği olmamakla beraber , günümüz Türkiye’sinde birgün olma / gerçekleşme ihtimali de bulunmaktadır.Mimarimedya blogunun eğlence köşelerinden olup mizah amacı gütmektedir.Lütfen ciddiye almayınız.Ti-ye de :)

  Kategori:
  Makale

  Cevap yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya