CarlZeiss Cinemizer OLED 3D İle Tasarımlarınızın İçinde Dolaşın!

  10 sene önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  Şimdi bir çoğumuzu ilgilendiren ve mimarlıkta sunum konusunda artık dünyamızın nerelere geldiğini anlatan bir gelişmeyi size duyuracağım.Tasarımcıları ve biz mimarları heyecanlandıracağına inandığım bu gelişme , konut sektörü ve konut geliştiricilerini de yakından ilgilendiren bir haber aslında.

  CarlZeiss Cinemizer OLED 3D adıyla anılan bu son teknoloji ürünü gözlükler ilk bakışta Google Glass ‘ı anımsatsa da , farklı özellikleriyle oldukça dikkat çekici ve iş hayatına yansıtıldığı zaman efektif yönleriyle başarıya ulaştırıcı faktörleri bir araya toplayan özelliklere sahip.

  Nasıl yani? Diyenler için hemen biraz daha anlatalım..

  Modellemesini yaptığınız tasarımların , çeşitli dönüştürücüler ve ileticiler yardımıyla sanal bir ortamda gezilebilmesinden bahsediyorum!

  cinemizer_freigestellt  Türkiye’de henüz bayiliği bulunmayan bu gözlükleri satın almanın bir yolunu bu linke tıklayarak (amazon  satış linki) görebilirsiniz.Üstelik sadece yaklaşık 2000 tl’lik mütevazi sayılabilecek bir fiyatla satılan bu gözlükler , satış için çok yüksek bir potansiyel taşımakta.

  Gelecek 10 yıl içerisinde bu gibi teknolojik devrimlerin artacağından hiç kuşku yok.Teknolojiden uzak kalmak ve korkmak , bu gibi yeniliklerden faydalanamamak gibi bir dezavantajı da beraberinde getireceğinden siz siz olun dünyayı yakından takip edin..

  Ürün hakkında daha detaylı bilgi edinmek , çeşitli teknik detaylarda boğulmak ve bu deneyimi mimarimedya.com‘dan öteye taşımak isteyenler için işte size bir link daha..

  Sözü daha fazla uzatmadan , CarlZeiss Cinemizer OLED 3D teknolojisiyle ilgili bir kaç görsel iletiyi de sizinle paylaşalım..

  Kategori:
  Makale

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya