Büyük ve Küçük Yaşam Alanlarına Uygun Kanepe Modelleri

  4 yıl önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  İnsan sayısı ve yerleşim arttıkça şehirler kalabalıklaşıyor ve bunun neticesinde evler daha küçük m2’de yapılıyor. Bu da dekorasyon fikirlerini geliştirmeyi ve eve uygun kanepe modelleri ya da salon takımları satın almayı zorunlu kılıyor. Peki, yaşam alanını daha geniş göstermek için hangi kanepe modelini seçmek gerekiyor? Dar ve küçük alanlara uygun mobilya bulmak mümkün mü?

  Oturma odanızı olduğundan daha büyük ve daha geniş göstermek için Enza home kanepeler karşınızda! Küçük evler için Enza kanepe seçerek, yapabileceğiniz birkaç kombin önerisi ile dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

  Kültürümüzün Olmazı Misafir Ağırlama ve Kanepe Seçimi

  Toplumumuz misafir ağırlamayı, birbirine gelip gitmeyi ve yatıya kalmayı sever. Eski zamanda yatak döşek sererek misafir ağırlamak mümkündü. Koskocaman bir salonda dilediğince yer yatağı kurabilirdik. Fakat evler küçüldükçe misafir ağırlama düzeni de değişti. “Yatacak yerimiz yok.” diye misafir kabul edememek de çoğu kişinin muzdarip olduğu bir hal oldu.

  Enza kanepe modelleriyle evinizin küçük olması misafir ağırlamanıza engel değil! Hayatı kolaylaştıran ve pratiklik sunan mobilya modelleri, teknolojik gelişmelerle birlikte daha kullanışlı bir görünüm kazanıyor. Çekyat kanepeler de bu mobilya çeşitlerinden biridir. Konfor ve şıklıktan ödün vermeyen Enza kanepeler, oturma odanızı dekore ederken ekstra uyku alanı da sunuyor. Konuklarınız veya kendiniz için rahat bir uyku keyfi arzuluyorsanız renk ve model seçimini yaparak yeni bir kanepe satın almanız yeterli. Tek ihtiyacınız ise yatak olabilen Enza kanepe modelleri. En kaliteli ürünlere ulaşmak için Markabul koleksiyonlarını ziyaret edebilirsiniz.

  Odanızın Duvar Açılarına Uygun Dizayn

  Oturma odasından maksimum fayda sağlamak için kanepe seçerken önce alanı hesaplamak gerekir. Kanepe çeşitleri; tekli, ikili, üçlü veya köşe koltuk olarak farklı modellerde üretilir. Küçük alanların metrekare olarak biraz daha geniş olması adına, köşe kanepe modeli seçebilirsiniz. Sunduğu konforla kalbimizi kazanan köşe kanepeler, özellikle küçük evler için en ideal ürünlerden biridir. Ekstra oturma ve yerden tasarruf sağlayan köşe koltuklar, çapraz duvarların olduğu odalarda rahat kullanım imkanı verir. Bu sayede düşük açılı minyatür köşe takımları oturma odanıza rahatlık katar.

  Renk Seçimi ve Dekorasyon Şıklığı

  Kanepe seçerken, renklere ve diğer mobilyalarla uyumuna dikkat ettiğinizden emin olun. Odanız çok darsa koyu renkler alanı daha boğucu ve küçük gösterir. Bu nedenle, küçük yaşam alanları için açık gri, krem ​​ve beyazın açık tonlarını seçebilirsiniz. Ayrıca modern bir kanepe ve modern bir sehpa gibi aynı tarzdaki mobilyaları kullanarak, yaşam alanınızı daha organize bir görünümüne ulaştırabilirsiniz.

  Minimalist Yaklaşımla Konforlu Yaşam

  Minimalist kanepeler, küçük oturma odalarının kurtarıcısıdır! Büyük ve geniş kanepeler ise geniş salonlarda maksimum fayda sunar. Mutfak veya küçük odada kullanmak için ise berjer ve tekli koltuk modelleri ise büyük avantaj yaratır. Geçmişte, salomanje evleri için büyük konut grupları seçilirdi. Şimdiler evler küçüldükçe mobilya ebatları da küçüldü. Minimalist, sofistike ve sade tasarımlara sahip kanepeler daha fazla tercih ediliyor. Siz de bu rahatlığa uygun enza kanepe fiyatları ile ulaşmak isterseniz ,markabul.com’u ziyaret edebilirsiniz.

  Enza kanepelere göz atmak için Markabul sayfasına uğrayabilirsiniz: https://www.markabul.com/yatas-enza-koltuk-kanepe-cekyat-c705b18116/

  Kategori:
  Dekorasyon · Salon

  Cevap yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya