Bursa İnşaat Fuarı Sektörün Devlerini Bir Araya Getirecek

  9 yıl önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın (BTSO) desteğiyle nisan ayında yapılacak Bursa İnşaat Fuarı, yatırımcıları sektör temsilcileriyle buluşturacak.

  BTSO’nun katkılarıyla Bursa İnşaat Fuarı, 9-12 Nisan 2015 tarihleri arasında Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleştirecek. BTSO ise fuar öncesinde sektör temsilcilerini bir araya getirerek, organizasyonla ilgili hazırlıkları masaya yatırdı. BTSO Yönetim Kurulu Başkanı Burkay, fuarların sektörler için hayati önem taşıdığını kaydetti. İnşaat Fuarı’nın gayrimenkul yatırımcıları için de bir fırsat olduğunu vurgulayan Burkay, “BTSO olarak İnşaat fuarını önemsiyoruz. Uluslararası anlamda katılımın yoğun olacağı fuar, sektör için büyük önem arz ediyor” dedi.

  Fuarlarda öncelikli olarak hedef kitlenin iyi belirlenmesi gerektiğini hatırlatan Başkan Burkay, İnşaat fuarında yabancı yatırımcıların da yer alacağını kaydetti. Burkay, “Sektörün buluşmalarını doğru bir hedef kitle ile sürdürmemiz lazım. Bu sayede fuarlar uluslararası arenada söz sahibi olacaktır. Fuarda yabancı gayrimenkul yatırımcılarını mutlaka getirmemiz lazım. Özellikle Körfez ülkelerinden alım heyetlerini burada ağırlamalıyız. BTSO olarak bu konuda her türlü desteği vermeye hazırız” şeklinde konuştu.

  “FUAR ORGANİZASYONLARI SEKTÖRE AYRI BİR HEYECAN KATIYOR”

  İnşaat Müteahhitleri Sanayicileri ve İşadamları Derneği (İMSİAD) olarak fuara destek olacaklarını vurgulayan Dernek Başkanı Namık Ziya Mescioğlu, fuarda sektörün bütün dinamiklerini buluşturmak istediklerini vurguladı. Özellikle gayrimenkul yatırımcılarını da organizasyona beklediklerini anlatan Mescioğlu, şöyle konuştu: “Bu konuda Bursa Emlak Müşavirleri Odası ile iş birliği içindeyiz. Bu fuarlar, sektöre de ayrı bir heyecan katıyor. Bizlere desteklerini esirgemeyen BTSO’ya teşekkür ederiz”.

  Bursa Emlak Müşavirleri Esnaf Odası Başkan Vekili Musa Yılmaz ise İnşaat Fuarı’na oda olarak destek vereceklerini anlatarak, “Bu fuar bizim için de çok önemli. Fuar için güzel bir hazırlık içindeyiz. Organizasyonun gayrimenkul sektörü için hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

  Kategori:
  Haber

  Cevap yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya