Building Of The Year 2015’te Oylama Heyecanı Devam Ediyor

  9 sene önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  Dünya’nın en büyük mimarlık sitelerinden olan Archdaily , ayda 80.000.000’dan fazla sayfa görüntülemesi ve günlük 350.000 ziyaretçi ağırlayan bir mimarlık platformu olarak hiç şüphesiz, Dünya’nın En Fazla Sevilen Mimarlık Platformlarından birisi.

  2009 Yılından bu yana her yıl geleneksel olarak ziyaretçilerin oylarıyla belirlenen Building Of The Year yarışması heyecanlı bir atmosfere sahip oluyor.

  14 Farklı kategoriden (iç mekan , kültür yapıları , sanat yapıları , dini yapılar ve eğitim yapıları..) projelerin ve tasarımların katıldığı Building Of The Year 2015′ te oylamalar bu yıl da tüm hızıyla devam ediyor.Yarışmaya katılan projelerin ve kategorilerin tamamı için burayı tıklayabilirsiniz.

  Yarışma için Türkiye’den final oylamasına kalan Proje EAA’ya ait.Dini Yapılar Kategorisinde yer alan 5 projeden biri olan Sancaklar Camii projesi tasarımı itibariyle ödüle en fazla layık olan tasarım zaten(gerçekten objektif söylüyorum:))..Emre Arolat Mimarlık Ekibinin Sancaklar Camii Projesi için oy vermek isteyenler burayı tıklayabilir.

   

  Kategori:
  Haber

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya