Bu Programı Denemekte Yarar Var ! ”Vectorworks”

  11 yıl önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  Mevcut tasarım yönteminizi değiştirmek yerine bunu geliştirmenizi sağlayabilecek bir alt yapıya sahip olan Vectorworks Architect ile ister 2 boyutta isterse 3. boyutta inanılmaz sonuçlar alınabildiği söylenmekte..Henüz Türkiye’de pek yaygın olmayan bu program ile farklı olanı yapma tutkusuna sahip meslektaşlarımız için yepyeni bir ufuk doğabilir.Macera aramaktan pek hoşlanmayan ve alışılmışın dışına pek çıkmak istemeyen tasarımcılar için ise programın diğer tüm alt yapılar ve yazılımlarla uyumlu biçimde çalıştığını söylemek te yersiz olmaz.

  Yalnızca 2d anlamda değil gerek 3d anlamda gerekse sunumlarda sağladığı inanılmaz farklılıklar ile denenmeye değer bir program olduğunu söylemekte hiç bir sakınca yok doğrusu..Diğer rakiplerinden üstün sayılabilecek yönleri bulunan bu ürün için kendi web sitelerinde dahi hiçbir fiyat bilgisi bulunmaması dezavantaj gibi görünse de pazar paylarını artırmaları ve piyasada kendilerine yer edinmeleri için kotayı epeyce aşağı düşürme ihtimallerinin olması bile heyecan verici..Dil seçenekleri ve programın iadesi ile ilgili de herhangi bir bilgi bulunmamakta..Ancak, bu muhteşem deneyimi yaşamak ve diğer mimari yazılımlardan artık sıkılanlar için bu muhteşem alternatif mutlaka denenmeli diye düşünmekteyim doğrusu..

  Üstelik yalnızca mimarlar için değil , bu alternatif yaratıcı programın parelel alt yapıları ile örneğin mobilya , endüstriyel tasarımlar , peyzaj ve iç mekan tasarımları dahi yapılabilmekte..

  Programı denemekte yarar var diye düşünenler için indirme linkini aramakla vakit kaybetmemeniz için işte ÜCRETSİZ TAM 30 GÜNLÜK DENEME SÜRÜMÜ LİNKİ size jestim olsun :)..

   

  Programın diğer merak edilenleri için diğer detaylı bilgiler aşağıdaki gibidir.

  *Import/Export Opsiyonlarıyla Çizimlerinizi Paylaşmak Son Derece Kolay

  *Vectorworks Architect Detaylama Suiti ile Çizimlerinizi Açıklayın ve Detaylandırın.

  *Vectorworks Architect ile birlikte size sunulan zengin sembol kütüphaneleri sayesinde tasarımlarınızın sonuçlandırılması için hiç zorlanmayacaksınız.

  *Tasarımlarınızı Hızlı ve etkin Bir biçimde sunmak için Renderworks Eklentisi Kullanabilirsiniz.

  *Diğer Programların Sağlayamayacağı Etkileyici Sunumlar Oluşturun.

  • Gradyanlar
  • Dolgu İmajları
  • Taramalar
  • El Çizimi Tarzı
  • Pantone®, Benjamin Moore®, Sherwin-Williams®, Resene®, Pittsburgh Paints® ve daha pekçok firmanın sınırsız renk paletleri ve limitsiz renk seçenekleri

   

  Kategori:
  Makale

  tarafından yorumlandı Bu Programı Denemekte Yarar Var ! ”Vectorworks”

  • güzel noktalara değinmişsin..tebrikler.keşke ben yazsaydım bu yazdıklarını..

   Murat ERÇELEBİ 26 Mayıs 2013 21:24
  • Sayın Murat ERÇELEBİ’ye buradan teşekkür etmek istiyoruz.

   Vectorworks ürünleri 2008 yılından beri ülkemizde sadece İngilizce olarak sunulmaktadır. Ürün pek çok mimarlık ve tasarım ofisi tarafından kullanılmakta olup, ayrıca özellikle mobilya endüstrisinde tercih edilmektedir. Bunun bazı sebepleri olmakla birlikte, türkiye’ye ilk girişi mobilya endüstrisinde kullanılmak suretiyle olmuştur.
   Yazılım’ın desteği ile ilgili hiç bir kullanıcımız sorun yaşamamaktadır. Ancak önümüzdeki yıl sonunda teknik destek ile ilgili alt yapımız ülke genelinde yaygınlaşmış olacaktır. Gelişmeleri sizlerin de takip edeceğinize eminiz.
   https://www.facebook.com/pages/Vectorworks-T%C3%BCrkiye/124910234255633
   yukarıdaki linki takip ederek son gelişmeleri daha kolay izleyebilirsiniz.
   Ürün fiyatları Pazara Giriş Stratejimizden dolayı son derece agresiftir.
   Şimdilik saygılarımızı sunar, tekrar teşekkür ederiz.,
   Erdem IŞIKDOĞAN (CEO)
   Vectorworks Türkiye

   Erdem IŞIKDOĞAN 27 Mayıs 2013 09:49
  • ben indirdim..hayırlısı 🙂

   sibel 27 Mayıs 2013 22:56
  • hayırlı olsun bakalım 🙂

   Murat ERÇELEBİ 27 Mayıs 2013 22:57
  • asıl ben teşekkür ederim..mimarimedya.com henüz 6 aylık bir web sitesi , ancak aylık ziyaretçi sayısı 7000’lere dayandı , muhteşem ve sadık bir takipçi kitlesi bulunmakta.Bu başarıyı diğer pek çok mimarlık sitesinde olmayan samimi ve net yazılarla , birde sektörel yenilikler ile farkındalıklar yaratmak için yayımladığımız yazılarla sağlıyoruz.Vectorworks için mimari yazılım sektöründe de başarınızın devamını dilerim..Umarım herşey istediğiniz gibi olacaktır!

   Murat ERÇELEBİ 27 Mayıs 2013 23:02
  • Hmmm benn ilk defaa duydum programi

   songul 4 Haziran 2013 23:38
  • Mimarimedya bu yuzden var iste 🙂

   Murat ERÇELEBİ 4 Haziran 2013 23:42

  Cevap yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya