Brezilya’dan Renkli Bir Apartman Dairesi Tasarımı

  7 sene önce yazıldı. Yazar:

  İç Mimar Gislene Lopes tarafından tasarlanan, Brezilya’daki bu renkli apartman dairesi cesur renk kullanımı ve ilgi çekici tasarımı ile oldukça farklı bir kurguyu da bünyesinde barındırmaktadır.Kullanıcıların da aynı cesareti göstermesi ve tasarımcıyı rahat bırakması bu çalışmanın ortaya çıkmasında şüphesiz faydalı olmuştur.

  Ülkemizde işverenlerin pek çoğu öncelikli olarak parasal konularda uygun fiyatlı işlerin çıkmasını yeğleseler de bu gibi farklı çağrışımları barındıran tasarımlar hemen hepsinin de ilgisini çekmeyi başarmıştır.

  Mimarlık mesleği sınırlayıcılarla çehresini belirlese de bu sınırlayıcıların ne denli az olduğuyla da ilgilidir bir tasarımın farklılığı ve öne çıkışı..

  Bu albümü facebook sayfamızdan da izleyebilirsiniz.

  Kategori:
  Tasarımlar

  tarafından yorumlandı Brezilya’dan Renkli Bir Apartman Dairesi Tasarımı

  • Ülkemizde bu tarz çalışmaların olmadığı yada yapılamayacağı hakkındaki öngörülerinize katılmıyorum ne yazıkkki..Bunu önceden tahmin etmek gerçekten imkansızlık olur.Çünkü arsa fiatlarının artmasıyla beraber harikulade yüksek konut satışları yaşanmaya başladı.Millet yastık altındaki parasnı ortaya çıkarmaya başladı.Millet uyandı artık diye düşünüyoeum.Tasarım konusuna geri dönecek olursak gerçekten çok iyi ama bizim ülkemizde de bu tarz uygulamalara rastlayabilirsiniz..özelliklede bodruma bekleriz sizi..

   KARA inşaat & mimarlık 2 Aralık 2013 19:55

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir