BMW’nin Yeni Tasarımı; Motorrad Vision Next 100

  7 yıl önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  BMW 100. Yılını kutlayacak. Kutlama için özel olarak hazırlamış olduğu Motorrad Vision Next 100 ismindeki yeni motosiklet ilginç tasarımıyla göz kamaştırıyor.

  Fantastik görünümlü motosiklet ile BMW motosiklet tanımını değiştireceğe benziyor. Yeni sıfır emisyonlu farklı motosikletini saatler önce Los Angeles’te tanıtan BMW, 1923 senesinde tasarlanmış olan motosiklet modeli R32’den esinlendiği belirtilirken, R32’yi oldukça fazla andırıyor. Son model tasarlanmış olan Motorrad Vision Next 100, filmlerde gördüğümüz süper kahramanların motosikletlerini anımsatıyor.

  Motorrad Vision Next 100 çevreci özelliğiyle de ön plana çıkmayı başarıyor. Fantastik araçta sıfır emisyon özelliği de bulunuyor. Motorrad karbon fiberden ve alüminyumdan tasarlanmış.

  Motorrad Vision Next 100, önemli bir ayrıntısı daha var, bu da motor durdurulduğu zaman dengede kalıyor ve ayakta durabiliyor. Diğer motosikletler gibi motor durduğu zaman devrilmemesi ona artı bir özellik kazandırmış oluyor. Yeni tasarım motosiklet tam olarak denge güvenliği ve özgürlük adına tasarlanmışa benziyor.

  BMW yeni tasarladığı Motorrad Vision Next 100 adlı motosikletini 2021 yılında satışa sunmayı planlarken, motosiklet tutkunları şimdiden heyecanlanıyor.

  Motorrad Vision Next 100’e dijital yardımcı da eklenmiş. Sensörlü olan bu teknoloji sürücünün güvenliğinin azaldığı zaman yada tehlikeli bir durumda sürücünün güvenliğini sağlamış oluyor.

  Motosiklet sürücüleri kask takmak yerine motosiklete göz aracılığı ile bilgi verebilen gözlükler kullanıyor. Sürücü eğer gözlüğün, yukarısına bakarsa arkasını, hafifçe aşağı kısma bakarsa mönüyü, iyice aşağı kısma bakarsa gideceği yolun haritasını görebilecek.

  Etiketler:
  · ·
  Kategori:
  Tasarımlar

  Cevap yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya