Birbirinden Güzel Ücretsiz Kapı Modelleri Çizimleri

  7 sene önce yazıldı. Yazar:

  Ben öğrencilik yıllarımda çok çektim siz çekmeyin diye 🙂 autocad tefrişleri çizim dosyaları paylaşımları serisine bir yenisini daha ekliyorum..Bu arada çektim derken kimsenin kendi tefrişlerini paylaşmak istemediği bir dönemde mimarlık eğitimi aldım 🙂 bunu kastediyorum..

  Linkleri google dökümanlarda paylaştığım için tıkladığınız an hemen indirme işlemi gerçekleşmez..Ön izlemenin ardından isterseniz indirebilirsiniz , isterseniz de indirmezsiniz..

  Bazı insanlar sahip olduğu şeyleri neden başkalarıyla paylaşmaz anlamış değilim..Web sitelerinde ”tüm hakları saklıdır!” , ”içeriklerimiz kopyalanamaz!” tarzı yaklaşımlara da karşı olduğumu belirtiyorum.Tersine insanlar faydalanabilmesi için elimden ne geliyorsa yapmaya hazırım..

  Neyse lafı daha fazla uzatmadan aşağıdan yukarıda resmini gördüğünüz kapı çizimleri dosyasını hemde tek bir autocad dosyası içerisinde indirebilirsiniz..Karşılık istemiyorum, işiniz görülsün yeter 🙂

  Birbirinden güzel 100 kapı modelinin bulunduğu bu autocad çizimi (tefrişleri) dosyasını indirmek için burayı tıklayabilirsiniz.

  Kategori:
  Makale

  tarafından yorumlandı Birbirinden Güzel Ücretsiz Kapı Modelleri Çizimleri

   Cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir