Birbirinden Güzel Ücretsiz Kapı Modelleri Çizimleri

  11 yıl önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  Ben öğrencilik yıllarımda çok çektim siz çekmeyin diye 🙂 autocad tefrişleri çizim dosyaları paylaşımları serisine bir yenisini daha ekliyorum..Bu arada çektim derken kimsenin kendi tefrişlerini paylaşmak istemediği bir dönemde mimarlık eğitimi aldım 🙂 bunu kastediyorum..

  Linkleri google dökümanlarda paylaştığım için tıkladığınız an hemen indirme işlemi gerçekleşmez..Ön izlemenin ardından isterseniz indirebilirsiniz , isterseniz de indirmezsiniz..

  Bazı insanlar sahip olduğu şeyleri neden başkalarıyla paylaşmaz anlamış değilim..Web sitelerinde ”tüm hakları saklıdır!” , ”içeriklerimiz kopyalanamaz!” tarzı yaklaşımlara da karşı olduğumu belirtiyorum.Tersine insanlar faydalanabilmesi için elimden ne geliyorsa yapmaya hazırım..

  Neyse lafı daha fazla uzatmadan aşağıdan yukarıda resmini gördüğünüz kapı çizimleri dosyasını hemde tek bir autocad dosyası içerisinde indirebilirsiniz..Karşılık istemiyorum, işiniz görülsün yeter 🙂

  Birbirinden güzel 100 kapı modelinin bulunduğu bu autocad çizimi (tefrişleri) dosyasını indirmek için burayı tıklayabilirsiniz.

  Kategori:
  Makale

  tarafından yorumlandı Birbirinden Güzel Ücretsiz Kapı Modelleri Çizimleri

  • TEŞEKKÜRLER

   eob 18 Ağustos 2015 14:17
  • indirme linki nerede?

   Muhammet 23 Aralık 2015 23:19
  • çok güzell… teşekkürler

   yakup 16 Ocak 2016 23:38
  • çok iyi

   özgürcan 28 Ekim 2016 19:02
  • teşekkürler

   İLYAS 12 Aralık 2016 11:24

  Cevap yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya