Betonik Fikirler Proje Yarışması İçin Başvurular Uzatıldı

  8 yıl önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  Sürdürülebilir bir gelecek için çimento ve betonun önemine vurgu yapmak ve hazır betondaki farkındalığı artırmak amacıyla Akçansa’nın düzenlediği ‘Betonik Fikirler Proje Yarışması’nın başvuru süresi 15 Ocak’a kadar uzatıldı.

  Türkiye’nin lider yapı malzemeleri üreticisi Akçansa’nın 7. kez düzenlediği ve başvuruları 16 Kasım tarihinde başlayan yarışmanın bu yılki teması, “Fikir Geliyorum Demez” olarak belirlendi. Türkiye’deki tüm İnşaat Mühendisliği, Mimarlık, İletişim, İktisadi ve İdari fakültelerinin lisans ve yüksek lisans öğrencilerine açık olan yarışmaya yoğun ilgiden dolayı başvuru süresi 15 Ocak Cuma’ya kadar uzatıldı.
  Son proje teslim tarihinin ise 11 Mart 2016 olarak belirlendiği yarışmaya öğrenciler farklı fakülte ve bölümlerden en az 2, en çok ise 4 kişilik gruplar halinde katılabiliyor. Yarışma sonucunda birinci olan grubun üyelerine HeidelbergCement Almanya Teknik Ziyareti ve MacBook Air, ikinci grup üyelerine HeidelbergCement Almanya Teknik Ziyareti, üçüncü grup üyelerine ise Apple Watch hediye edilecek.
  YARIŞMA TAKVİMİ 
  Başvurular: 16 Kasım – 15 Ocak 2016
  Proje Teslim Tarihleri: 4 Ocak – 11 Mart 2016
  Ödül Töreni: 12 Mayıs 2016
  JÜRİ ÜYELERİ
  Prof. Dr. Mehmet Ali Taşdemir (İstanbul Teknik Üniversitesi)
  Dr. T. Cüneyt Evirgen (Sabancı Üniversitesi Yönetici Geliştirme Birimi Direktörü)
  Günseli Özen Ocakoğlu (Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni)
  Temel Aksoy (Marka Danışmanı)
  Mehmet Hacıkamiloğlu (Akçansa Genel Müdürü)
  Kategori:
  Haber

  Cevap yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya