Aydınlatmada profesyonel yaklaşım HIGHLIGHT

  8 yıl önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  Yapmış olduğu yatırım ve öncülüklerle, sektördeki amatör yapıyı değiştiren lokomotif bir firma olan Highlight, aydınlatma sektöründe 1979 yılında Candaş Avize adıyla faaliyet göstermeye başlamıştır.

  Aydınlatmaya profesyonel yaklaşımı ile HIGHLIGHT,

  – Dünya avize ve aydınlatma modasının öncü markalarının distribütörlüğünü yaptığı gibi, bünyesinde bulunan geniş tasarım ve üretim ekibiyle kişiye ve mekana özel tasarımlar geliştirmekte ve kendi tesislerinde bu ürünlerin üretimini gerçekleştirmektedir.

  – İstanbul – Büyükçekmece bölgesinde konumlanan 13.000 metrekare kapalı ,16.000 metrekare açık alana sahip Türkiye’nin ve dünyanın en büyük aydınlatma merkezidir.

  – Dünya’nın en büyük kapasiteli kristal üreticisi ASFOUR CRYSTAL’in Türkiye distribütörlüğünü yürütmekte olup, gerek kendi ürünlerine, gerekse aydınlatma sektöründe bulunan birçok firmaya Asfour Crystal ürünlerinin tedariğini sağlamaktadır.

  – 23 Ülkede yerel olarak faaliyet gösteren Avusturya merkezli Dönemsel Dekoratif Aydınlatma firması MK ILLUMINATION’ın Türkiye bacağınının kurucu ortağıdır.

  – Aydınlatma projesine ait tasarım, üretim ve montaj sürecini alanında profesyonel ekibi ile gerçekleştirmektedir.

  Highlight Aydınlatma
  San-Bir Bulvarı 4.Bölge No:73 Çakmaklı Büyükçekmece – İstanbul/Türkiye
  +90 (212) 886 72 65
  +90 (212) 886 72 66
  +90 (212) 886 72 65
  info@highlight.com.tr

  Kategori:
  Aydınlatma

  Cevap yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya