Aydınlatmada profesyonel yaklaşım HIGHLIGHT

4 sene önce yazıldı. Yazar:

Yapmış olduğu yatırım ve öncülüklerle, sektördeki amatör yapıyı değiştiren lokomotif bir firma olan Highlight, aydınlatma sektöründe 1979 yılında Candaş Avize adıyla faaliyet göstermeye başlamıştır.

Aydınlatmaya profesyonel yaklaşımı ile HIGHLIGHT,

– Dünya avize ve aydınlatma modasının öncü markalarının distribütörlüğünü yaptığı gibi, bünyesinde bulunan geniş tasarım ve üretim ekibiyle kişiye ve mekana özel tasarımlar geliştirmekte ve kendi tesislerinde bu ürünlerin üretimini gerçekleştirmektedir.

– İstanbul – Büyükçekmece bölgesinde konumlanan 13.000 metrekare kapalı ,16.000 metrekare açık alana sahip Türkiye’nin ve dünyanın en büyük aydınlatma merkezidir.

– Dünya’nın en büyük kapasiteli kristal üreticisi ASFOUR CRYSTAL’in Türkiye distribütörlüğünü yürütmekte olup, gerek kendi ürünlerine, gerekse aydınlatma sektöründe bulunan birçok firmaya Asfour Crystal ürünlerinin tedariğini sağlamaktadır.

– 23 Ülkede yerel olarak faaliyet gösteren Avusturya merkezli Dönemsel Dekoratif Aydınlatma firması MK ILLUMINATION’ın Türkiye bacağınının kurucu ortağıdır.

– Aydınlatma projesine ait tasarım, üretim ve montaj sürecini alanında profesyonel ekibi ile gerçekleştirmektedir.

Highlight Aydınlatma
San-Bir Bulvarı 4.Bölge No:73 Çakmaklı Büyükçekmece – İstanbul/Türkiye
+90 (212) 886 72 65
+90 (212) 886 72 66
+90 (212) 886 72 65
info@highlight.com.tr

Kategori:
Aydınlatma

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir