Ataköy Sahiline 75 Metrelik Gökdelenler Geliyor [kısa kısa]

  5 sene önce yazıldı. Yazar:

  Dati Yatırım Holding A.Ş., İstanbul Turizm Merkezi projesi kapsamında yapımına başladığı ve planladığı projeler için bugün bakanlığa başvuruda bulundu. Projede yapımı devam eden marina dışında otel, apartlar ve AVM planlanıyor…

  Dati Yatırım Holding A.Ş., İstanbul Turizm Merkezi projesi kapsamında yapımına başladığı ve planladığı projeler için bugün bakanlığa başvuruda bulundu.

  1 milyar 460 milyon TL’ye mal olan projede 481 oda kapasiteli otel, 2 ayrı blok olmak üzere 99 ve 82 daireli apartlar ve 400 mağazanın yer alacağı Alışveriş ve Yaşam Merkezi yapacak.

  Projede yapılacak olan apartlardaki 1+1,2+1,3+1+4+1 penthouse olarak tasarlanan daire tipleri proje aşamasında netlik kazanacak.

  Yapımı devam etmekte olan Mega Yat Limanı proje alanı, mevcut marinanın batısında bulunan boş alanda 167 bin metrekarelik kısmı, karada 167 bin metrekaresi denizde olmak üzere toplam yaklaşık 334 bin metrekarelik alanı kapsıyor.

  Yapılması planlanan yat limanının ortalama 461 adet yata hizmet verecek. İnşaatı devam eden marina, 553 metre rıhtım ve 1100 metre mendirek korumasında,her biri 155 metre boyunca 7 dizi yüzen beton duba ve bunlara bağlı finger iskelelerden oluşacak

  Etiketler:
  Kategori:
  Haber

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir