Allplan 2013’teki Yenilikler Neler? Fiyatı Nedir?

  11 yıl önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

    İster 2 boyut , ister 3 boyut çalışmalarınız için ideal BIM sistemleri içeren Allplan programının popülaritesi günden güne artmaktadır.Program oldukça esnek bir arayüz ve Türkçe seçeneğiyle kullanıcılarını memnun etmektedir.Yeni 2013 sürümü ile de bazı hatalarını amorti eden Allplan mimarlar ve mühendislik gruplarından kullanıcılar tarafından yaygınca kullanılmaya başlamaktadır.

  Geliştiricileri tarafından yazılan aşağıdaki makaleyi okuyabilirsiniz ;

  Allplan Mimari ile fiyatlama ve ihaleler için maliyet hesap analizlerini hazırlayabilir, akıllı bina modelinden kolayca kesit
  ve görünüşleri oluşturabilirsiniz. Dahası, ışık ve gölge efektleriyle çok çeşitli foto-realistik görselleştirmeler de yapabilirsiniz.Cinema 4D ve Rhino’ya doğrudan model ve yüzey verisi gönderme imkanı profesyonel görselleştirme için büyük kolaylıktır.Çok veri barındıran büyük ölçekli projeler dahi Allplan için sorun değildir: mükemmel grafik motoru sayesinde mimari yazılımımız modern grafik kartlarının tüm hesaplama gücünü kullanır.Yeni kullanıcı arayüzüyle Allplan 2013 çok daha kullanıcı dostu bir tasarım sunuyor. Bir örnek renk kodları ile değişiklikleri daha anlaşılır şekilde vurgularsınız. Gölge ayrıntılarındaki sıkı sembol dili görünümü daha da geliştirdi.

  Programın artı yönleri oldukça fazla ancak negatif yönleri bakımından akla ilk gelen özelliği programın ‘kullanımı basitleştirme’ adı altında daha da karmaşıklaştırılması olduğunu çeşitli mimarlık forumlarından okumak mümkün..

  Programın 30 günlük ücretsiz deneme versiyonunu bu adresten indirebilirsiniz..

    Programın profesyoneller için lisanslı fiyatı ise 8000 tl.

  Allplan 2013 hakkındaki aşağıdaki videoyu  izleyebilirsiniz..

  Kategori:
  Makale

  tarafından yorumlandı Allplan 2013’teki Yenilikler Neler? Fiyatı Nedir?

  • programı kurdum ancak hata veriyor?..sebebini bilen varmı?

   elif 3 Ocak 2013 10:42

  Cevap yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya