A’ Uluslararası Tasarım Ödülleri ve Yarışması’na Katılım için Çağrı

  9 yıl önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  Bilmeyenler için söyleyelim, A’ Tasarım Ödülleri çeşitli yaratıcı alanlarda farklı ülke ve disiplinlerden gelen sadece en iyi tasarımcıları öne çıkarmak için düzenlenen bir organizasyon.

  Yarışma başvuruları ikili değerlendirmeden geçer ve deneyimli akademisyen, seçkin basın mensupları ve başarılı profesyonellerden kurulu tarafsız bir jüri heyeti tarafından değerlendilir.
  A’ Tasarım Ödülleri ve Yarışması tüm A’ Tasarım Ödülleri sahibine A’ Tasarım Ödülü aracılığıyla şöhret, prestij, tanıtım ve uluslararası tanınma vaad eder.

  “A’ Tasarım Ödülü”, ödüllü tasarımlara verilen geniş kapsamlı bir kazanan setidir. “A’ Tasarım Ödülü” şunları ve daha fazlasını içerir: Metal çerçevede uluslararası tasarım mükemmeliyeti sertifikası, İtalya’daki gala gecesine davetiye, ödüllendirilen projenin online ve offline sergilenmesi, ödüllendirilen projelerin A2 posteri, en iyi projeler andacının basılı kopyası, lüks siyah kutusunda özel 3D baskılı metal ödül kupası, uluslarası hedef kitleye erişmek için projenin 20+ dile çevrilmesi, kazananla röportaj, basın bültenine hazırlık ve dağıtım, yazışmalarınızda “A’ Tasarım Ödülü Kazananı Logo”sunu kullanmak için lisans, ödüllü çalışmaların binlerce yayında tanıtılması, basın iş ortaklarımız aracılığıyla medyada görünümü, Dünya Tasarım Sıralamaları’na dahil edilmesi ve çeşitli pazarlama araçlarına erişim vs. vs..
  53616_ATasarim_oduluHer yıl, yenilik, teknoloj, tasarım ve yaratıcılık üzerine odaklı projeler A’ Tasarım Ödülü ile ödüllendiriliyor.

  Katılımlar her yıl 28 Şubat’a kadar kabul ediliyor ve sonuçlar 15 Nisan’da açıklanıyor.

  Dünya çapında tüm tasarımcılar bu yarışmaya en iyi çalışma, proje ve ürünleri ile katılmaya davet ediliyor.

  Katılımlar son 10 yılda tasarlanmış olmak kaydıyla kabul ediliyor.

  A’ Tasarım Ödülleri Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinebilirsiniz.

  A’ Tasarım Ödülleri Sunumuna Göz Atın:http://www.designaward.com

  A’ Tasarım Ödüllerinin Derinlemesine Sunumu:http://www.whatisadesignaward.com

  Ödüllü tasarımlara göz atın: http://www.awardeddesigns.com

  Kategori:
  Haber

  Cevap yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya