Bu Web Uygulaması İle Yeni Konut Projelerini Sanal Ortamda Gezebiliyorsunuz

  10 yıl önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  Yüze yakın sektörden binlerce binayı Google Earth üzerinden haritadaki gerçek yerinde 3 boyutlu olarak tüm dünyaya sunan 3DLocationEarth.com’un bir projesi olan 3Dkonut.com, kullanıcılarına, Türkiye genelinde yapımı devam eden ve tamamlanıp satışa çıkmış olan tüm inşaat projelerini tek çatı altında sunmak üzere kurulmuş bir e-girişimdir.

  Tamamen ücretsiz bir uygulama olan 3Dkonut.com sayesinde kullanıcılar, tüm inşaat projelerine ve onların sahibi inşaat firmalarına tek noktadan ulaşırken, firmalar da kendileri ve projeleriyle ilgili bütün detayları tüm dünya ile paylaşabilmektedir.

  3Dkonut.com’un, sektördeki diğer portallardan en büyük farkı, sahip olduğu Google Earth tabanlı yazılımıyla inşaat projelerini haritadaki gerçek yerinde tüm detaylarıyla ve gerçeğe en yakın 3 boyutlu modelleriyle sergileyebilmesidir.

  Sistemde yer alan tüm projelerin ve inşaat firmalarının kendisine özel bir sayfasının olduğu 3Dkonut.com’da, her firma hem kendisi hem de yapımını üstlendiği ticari ve konut projelerinin tüm iletişim bilgilerini, bulunduğu lokasyonu, projeye yakın noktaları, mimari özelliklerini, vaziyet ve kat planlarını, daire tiplerini, fiyat listesi ve kataloğunu, satış ofisi bilgilerini, kendisiyle ve projesiyle ilgili güncel haber, fotoğraf ve videoları paylaşabilmektedir.

  Üstelik firmalar 3Dkonut.com üzerindeki kendilerine ait sayfalarını, sosyal paylaşım platformları ile entegre biçimde doğrudan kendisi yönetebilmektedir.

  3DKonut’ a üye olarak takip ettiğiniz projeler ile ilgili son güncellemelere anında ulaşabilirsiniz. Firma üyeliği ile, inşaat projelerinizi sistemimizde üç boyutlu olarak rahatlıkla sergileyebilirsiniz.

  Web sitesini isterseniz aşağıdan da görüntüleyebilirsiniz..Bu gibi girşimlerin mimariye değer katacak motive edecek şeyler olduğunu düşünmekteyim.

  Kategori:
  Makale

  Cevap yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya